(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kompresor sadowniczy (Nr 3973542)

Kompresor sadowniczy

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

90

Budżet zlecenia [zł]:

250

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 560.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Kraśnik

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Ząbkowice Śląskie

Termin elastyczny


Transport sprzętu ogrodowego

Transport narzędzi ogrodowych nie dotyczy wyłącznie łopat czy węży do ogrodu. Mówiąc o transporcie sprzętu ogrodowego mamy na myśli przewóz glebogryzarek elektrycznych, skrzyń, opryskiwaczy, opielaczy czy też transport krzeseł, posągów. Są to zwykle duże urządzenia i są stosunkowo ciężkie. Narzędzia do ogrodu można przewozić praktycznie każdym rodzajem auta. Zaczynając od samochodu osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt do ogrodu zazwyczaj nie jest upakowany w skrzyniach, z tego powodu warto go dobrze ochronić. Dobrą praktyką jest unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, żeby nie przesuwał się i nie zarysował oraz nie zniszczył pozostałych narzędzi znajdujących się w samochodzie, czy też nie zniszczył samego pojazdu transportującego.

Kiedy posiadany sprzęt do ogrodu jest na tyle wielki, że nie damy radę sami go przewieźć, wówczas można udać się z taką informacją do firm transportowych. Bardzo dobrym wyjściem jest użycie giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której mieści się tysiące firm transportowych. Gdy planujemy zlecić transport sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zlecenie na giełdzie przewozowej wskazując: trasę, wymiary sprzętu, ciężar, jak również liczbę elementów jaką planujemy przetransportować. Czym dokładniej przedstawimy taką przesyłkę tym przewoźnicy dokładniej wycenią koszt przewozu. Cena przewozu sprzętu ogrodowego najczęściej zależy od odległości do pokonania oraz gabarytów przesyłki. Najczęściej po zgłoszeniu przesyłki w portalu, należy poczekać niewiele czasu, aby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Dobrze jest wstrzymać się chodź kilka godzin, aby zgromadzić jak najwięcej wycen od przewoźników. Wtedy pozostaje tylko wyłonić zlecenie najciekawszego transportu sprzętu ogrodowego według nas.