(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt RTV Dodano: 2018-01-03 12:02

komputer

(Nr 2253009)
komputer

Długość [m]:

530

Szerokość [m]:

470

Wysokość [m]:

300

Waga w kg (łączna):

12.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 266.00 km

Transport sprzętu RTV

    Urządzenia RTV to między innymi telewizory oraz kina domowe, nagrywarki DVD, ładowarki, sprzęty stereofoniczne, odtwarzacze CD, odtwarzacze mp3 i mp4 oraz pozostałe urządzenia elektroniczne, które często stosuje się na terenie mieszkania.

Zapakowanie sprzętu RTV

    Odporność opakowania powinno się dostosować do rozmiarów oraz ciężaru urządzenia. Najlepiej wziąć oryginalne opakowanie urządzenia, które chcemy przewieźć. W przypadku, kiedy już nie posiadamy oryginalnego pudełka, zadbajmy, aby zredukować wolną przestrzeń oraz ustrzec się przed przesuwaniem urządzenia w pudełku zastępczym. Przestrzeń należy powypełniać gazetami, folią stretch lub styropianem. Przed spakowaniem sprzętu RTV wypadałoby owinąć go folią stretch, żeby zminimalizować możliwość zarysowania. W przypadku małych elementów, sprzęt osłania się używając panele styropianowe. W przypadku sprzętów RTV o niemałych formatach, trzeba w głównej mierze rozczepić albo wyjąć drobniejsze części, przykładowo antenę albo przewody. Pokaźne urządzenia kładzie się na paletach, a następnie okręca folią stretch tak, aby nie przemieszczały się lub nie wystawały na zewnątrz palety.

Cena przewozu sprzętu elektronicznego

    Koszt przewozu sprzętu RTV zależy przede wszystkim od trasy paczki oraz jej gabarytów – obszerności, wysokości i wagi urządzenia. Istotne znaczenie ma także fakt, czy mamy oryginalne pudełko sprzętu elektronicznego, czy też nie. Gdy urządzenie wymaga odpowiedniego kartonu i zabezpieczenia ze strony przewoźnika, wówczas odciśnie się to również na końcowy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Łomża, 18-400, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lublin, Polska

Termin elastyczny