(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-09-06 22:36

koń

(Nr 2013656)
koń

Waga w kg:

350.00

Budżet zlecenia [zł]:

8000

Dystans: 1364.00 km

Informacje dodatkowe:

mały koń ok 150cm, klacz. 8 lat

Oferty od Przewoźników (0)

80 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

09-09-2017, 17:06

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-11 do 2017-09-12

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

inne

Opis oferty:

Witam, moge sie podjąć tego zlecenia. Pojazd specjalny,certyfikowany do tego typu transportu. Moge pomóc zalatwic formalnosci weterynaryjne. Zastrzegam sobie prawo do anulowania oferty gdyz do wyceny potrzeba wiecej informacji. Moj nr tel otrzymacie po zaakceptowaniu oferty i wtedy sie dogadamy lub nie. Pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 80 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

    Gdy chcemy zamówić transport zwierzaka, dla firm transportowych istotna będzie jego rasa, ciężar i dokładny opis zwierzęcia. Przewożone zwierzę powinno być zdolne do transportu - nie może być zatem schorowane ani ranne. Kiedy postanowiliśmy przetransportować psa, kota lub fretkę należy zatroszczyć się o szczepienie przeciw wściekliźnie oraz wstrzyknięcie mikroczipu identyfikacyjnego.

    Szczepienie przeciw wściekliźnie jest ważne po upływie 21 dni od pierwszego szczepienia u zwierząt powyżej 3 miesiąca życia. W innych przypadkach, szczepienie staje się aktualne w ten sam dzień, w którym zostało zrobione. Istotne jest to, że dopiero po szczepieniu na wściekliznę, weterynarz może wczepić mikroczip.

Dokumenty niezbędne przy przewozie zwierząt

    Psy, koty i fretki powinny posiadać paszport wystawiony przez weterynarza. Listę weterynarzy uprawnionych do wydawania paszportów można odnaleźć w serwisie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Cena za wydanie paszportu to 51 .

    Oprócz paszportu wymaganerównież dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzęcia, informujące kto jest właścicielem. Potrzebnerównież takie informacje jak trasa i data przejazdu oraz przewidywany czas transportu. Spis przewoźników upoważnionych do transportu zwierząt jest możliwe znaleźć na stronie Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak przewozić zwierzęta?

    Zwierzę można transportować samochodem, gdy mamy właściwy przenośnik. Do transportu zwierza można stosować różnego rodzaju kontenerów, szelek i mat ochronnych. Przy wyborze transportera decydująca powinna być jego wielkość, jak także komfort i bezpieczeństwo zwierzęcia podczas podróży.

Adres i termin nadania

Giżycko, Polska

Od 20 paź 2017 do 27 paź 2017

Adres i termin dostawy

Oslo, Norwegia

Termin elastyczny