(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-09-06 22:36

koń

(Nr 2013656)
koń

Waga w kg (łączna):

350.00

Budżet zlecenia [zł]:

8000

Dystans: 1364.00 km

Informacje dodatkowe:

mały koń ok 150cm, klacz. 8 lat

Oferty od Przewoźników (0)

80 zł

ID firmy: 456722
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

09-09-2017, 17:06

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-11 do 2017-09-12

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

inne

Opis oferty:

Witam, moge sie podjąć tego zlecenia. Pojazd specjalny,certyfikowany do tego typu transportu. Moge pomóc zalatwic formalnosci weterynaryjne. Zastrzegam sobie prawo do anulowania oferty gdyz do wyceny potrzeba wiecej informacji. Moj nr tel otrzymacie po zaakceptowaniu oferty i wtedy sie dogadamy lub nie. Pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 80 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Pets transport

    Jeżeli chcemy zamówić transport zwierzaka, dla przewoźników ważna będzie jego odmiana, waga i szczegółowy opis zwierzaka. Transportowane zwierzę powinno być zdolne przetrwać transport - nie powinno być zatem schorowane ani zranione. Kiedy planujemy przewieźć psa, kota lub zająca trzeba zadbać o szczepienie na wściekliznę i wstrzyknięcie mikroczipu służącego do identyfikacji.

    Szczepienie przeciw wściekliźnie jest uważane za aktualne po upływie 21 dni od pierwszego szczepienia u zwierząt powyżej 3 miesiąca życia. W innych przypadkach, szczepienie staje się aktualne w ten sam dzień, w którym zostało zrobione. Ważne jest to, że dopiero po szczepieniu na wściekliznę, weterynarz może wstrzyknąć mikroczip.

Dokumenty potrzebne przy przewozie zwierząt

    Psy, koty i fretki muszą mieć paszport wystawiony przez lekarza weterynarii. Listę lekarzy upoważnionych do wydawania paszportów można wyszukać w serwisie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Cena za wydanie takiego dokumentu to 51 zł.

    Obok paszportu konieczne są także dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzaka, informujące kto jest właścicielem. Wymagane są również takie dane jak data i trasa przejazdu oraz przewidywany czas transportu. Spis firm przewozowych upoważnionych do przewozu zwierząt można znaleźć w serwisie www Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak transportować zwierzęta?

    Zwierzę można transportować autem, kiedy mamy właściwy przenośnik. Do transportu zwierząt można używać różnego rodzaju klatek, szelek i mat ochronnych. W szukaniu przenośnika dla zwierząt kluczowa powinna być jego wielkość, jak również komfort i bezpieczeństwo zwierzęcia podczas transportu.

Adres i termin nadania

Giżycko, Polska

Od 20 paź 2017 do 27 paź 2017

Adres i termin dostawy

Oslo, Norwegia

Termin elastyczny