(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Inne specjalnej ostrożności Dodano: 2017-09-07 11:11

Konsola ps4

(Nr 2014403)
Konsola ps4

Długość [m]:

47

Szerokość [m]:

38

Wysokość [m]:

13

Waga w kg (łączna):

3.00

Typ usługi:

Tylko transport

Instrukcje szczególnej ostrożności:

Nie wstrząsać.

Opakowanie ładunku:

Standardowe pudelko

Budżet zlecenia [zł]:

400

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

    Za paczki, których transport zobowiązuje do nadzwyczajnej ostrożności uważa się paczki, które łatwo ulegają defektom oraz bywają delikatne i nietrwałe. Kwalifikujemy do nich np. dekoracje, przedmioty tłukące się, dzieła sztuki, wyroby ceramiczne oraz przedmioty zrobione z kruchych tworzyw. Wśród często przewożonych przedmiotów możemy wyróżnić gitary, akwaria, szyby samochodowe, rzeźby, lustra oraz stoły bilardowe.

    Kwestia odpowiedniego osłonięcia transportu jest ważna. Opłaca się użyć tworzywa osłaniające jak przykładowo: folia stretch, folia bąbelkowa oraz papier. Folii bąbelkowej i kartony dobrze jest zastosować do zabezpieczenia małych rzeczy – można je zakupić w markecie budowlanym oraz w sklepach internetowych. Natomiast folia stretch używana będzie do osłonięcia całego przedmiotu. Do ochronienia pakunku można wziąć również pledy, styropian, czasopisma, ręczniki i taśmy.

Koszt przewozu pakunku o szczególnej ostrożności

    Cena transportu paczki, która jest szczególnej ostrożności zależy od ciężaru oraz wielkości, a także od odcinka pomiędzy miejscem załadunku oraz punktem rozładunku. Na definitywny koszt może rzutować także konieczność dostarczenia tworzyw ochraniających przez firmę transportową. Np., za przewóz lustra na odcinku od Gliwic do Warty zapłacono blisko 250 PLN. Natomiast za transport zegara nad kominek z Holandii do Łodzi zostało zapłacone 200 PLN. Za transport rzeźby kamiennej z Umianowic do Warszawy wydano kwotę 300 PLN.

Adres i termin nadania

Braintree, 02184, Stany Zjednoczone

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny