(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Konstrukcja PVC (Nr 4769748)

Konstrukcja PVC

Długość [m]:

365

Szerokość [m]:

32

Wysokość [m]:

35

Waga w kg (łączna):

60.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 2248.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Łomianki

Od 16 wrz 2019 do 30 lis 2019

Adres i termin dostawy

Irlandia, County Dublin, Dublin

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt sportowy to przyrządy, które zazwyczaj spotykamy na siłowni – orbitreki, atlasy. Za sprzęt do siłowni uważa się dodatkowo na przykład: deski surfingowe, deski snowboardowe, sprzęt golfowy, łyżworolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt do nurkowania. W sporo przypadkach sprzęt sportowy jest nielekki i trudno przetransportować go samemu.

Sprzęt treningowy powinien być dobrze spakowany i zabezpieczony w trakcie transportu. Najbezpieczniej będzie wziąć oryginalne opakowania. Gdy urządzenie może szybko ulegnąć uszkodzeniu, należy użyć do osłony takie tworzywa jak: kartony, styropian, stare gazety czy taśmy pakowe. W przypadku, kiedy sprzęt składa się z dużej liczby fragmentów, powinno się go zdemontować oraz zapakować wszystkie elementy osobno - głównie, kiedy mamy do czynienia z kruchymi, ruchomymi częściami. Sprzęt treningowy powinien być stabilny wewnątrz pudła – zadbajmy wobec tego o to, żeby puste przestrzenie w skrzyni wypełnić gazetami czy też folią bąbelkową. Przedmioty nie powinny przesuwać się w środku paczki.

Na cenę przewozu sprzętu sportowego wpływa odcinek między adresem załadunku, a adresem rozładunku urządzenia, waga i wymiary, jak również liczba elementów koniecznych do przetransportowania. Np., za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa wydano 160 PLN. Transport orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to wydatek rzędu 200 zł. Za przewóz wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa wydano 250 złotych.