(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-09-05 06:33

Konstrukcja stalowa

(Nr 2008955)

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

1,5

Wysokość [m]:

2,1

Waga w kg (łączna):

4000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Bez opakowania

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 296.00 km

Informacje dodatkowe:

Transporty dwa razy w tygodniu, przewidujemy około 16 kursów.

Oferty od Przewoźników (0)

1790 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-09-2017, 20:25

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-09-10

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1790 zł

Wiadomości: (1)

Justyna G. (Zleceniodawca)
06-09-2017, 13:04
Dziękujemy za złożenie oferty. Aktualnie otrzymaliśmy oferty korzystniejsze cenowo. Pozdrawiam.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport różnych ładunków

    Koszt transportu ładunków bywa zależny od wielkości ładunku, daty przewozu jak również od odcinka między miejscem załadunku i rozładunku.

Kategorie ładunków

    Transport ładunków rozdzielamy na podgrupy takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełny samochód dostawczy, kontenery oraz wywrotka.

    Palety - stanowią bazę, na której rozkłada się nieduże przedmioty lub opakowania. Najbardziej używanym typem palety są palety euro. Na nich najczęściej przewozi się artykuły spożywcze, szkło, towary budowlane (na przykład farby, kamień itd.), drzwi czy materiały chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to transport ładunku, który należy transportować samochodem - Tirem oraz zapełnia jedynie fragment przestrzeni do załadunku. Do tego typu przewozu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do transportu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Do tego typu transportu używa się różnego typu samochody ciężarowe.

    Pojemniki metalowe – Przewóz pewnych ładunków wymaga użycia pojemnika metalowego – zwłaszcza w przypadku transportu ładunków w postaci płynu i ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można też przewozić towary drobne w opakowaniach – skrzyniach, kartonach itp. W kontenerach można przewozić także palety.

    Wywrotka – służy do przewozu materiałów w postaci płynu i kawałkowych – można rozpoznać ją dzięki szczególnej skrzyni ładunkowej, przekręconej w tył lub na bok.

    Inne towary – towary, które nie kwalifikują się do wcześniej wymienionych typów można zaliczyć do ładunków innych. Znajdziemy tu na przykład zlecenia odnoszące się do transportu popiołu czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Płock, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sosnowiec, Polska

5 wrz 2017