(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-09-05 06:33

Konstrukcja stalowa

(Nr 2008955)

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

1,5

Wysokość [m]:

2,1

Waga w kg:

4000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Bez opakowania

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 296.00 km

Informacje dodatkowe:

Transporty dwa razy w tygodniu, przewidujemy około 16 kursów.

Oferty od Przewoźników (0)

1790 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-09-2017, 20:25

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1790 zł

Wiadomości: (1)

JMSindustry
06-09-2017, 13:04
Dziękujemy za złożenie oferty. Aktualnie otrzymaliśmy oferty korzystniejsze cenowo. Pozdrawiam.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport innych ładunków

    Koszt transportu ładunków jest zależny od rozmiaru ładunku, daty przewozu oraz odcinka pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

    Rodzaje ładunków - Przewóz towarów dzielimy na podgrupy takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - obejmują bazę, na której ustawia się nieduże rzeczy lub opakowania. Najbardziej znanym gatunkiem palety są palety euro. Na paletach zazwyczaj przewozi się meble, szkło, towary budowlane (takie jak terakota, panele itd.), drzwi jak także produkty chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to transport ładunku, który należy transportować pojazdem - Tirem oraz zapełnia jedynie fragment przestrzeni do załadunku. Do takiego rodzaju transportu używa się ciągniki siodłowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do transportu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Do takiego rodzaju przewozu stosuje się różnego typu samochody ciężarowe.

    Przewóz niektórych towarów może wymagać konteneragłównie w przypadku transportu towarów w postaci płynu i ładunków sypkich. W kontenerach można także transportować towary drobne w paczkachworkach, kartonach itp. W kontenerach można przewozić także palety.

    Wywrotkasłuży do przewozu materiałów w postaci płynu i kawałkowychmożna rozpoznać ją po specyficznej skrzyni ładunkowej, przechylonej do tyłu lub na bok.

    Pozostałe towarytowary, które nie kwalifikują się do powyższych kategorii wówczas zalicza się je do ładunków innych. Znajdziemy tu na przykład zlecenia odnoszące się do transportu popiołu czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Płock, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sosnowiec, Polska

5 wrz 2017