(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-11-22 12:23

konstrukcje stalowe

(Nr 2171829)
konstrukcje stalowe

Długość [m]:

12.3

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

4

Waga w kg (łączna):

10000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 631.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt przewozu pozostałych ładunków jest zależny od rozmiaru towaru, terminu przewozu jak również od odległości między miejscem załadunku i rozładunku.

Rodzaje ładunków

    Przewóz towarów dzielimy na podgrupy takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

    Palety - stanowią platformę, na której układa się niewielkie przedmioty lub pakunki. Najbardziej rozpowszechnionym gatunkiem palety są palety euro. Na tych platformach najczęściej transportuje się artykuły spożywcze, paczki, artykuły budowlane (np., terakota, panele itd.), okna jak także towary chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz ładunku, który powinno się przewozić samochodem - Tirem oraz zapełnia tylko fragment przestrzeni do załadunku. Do tego typu transportu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do przewozu towaru, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej pojazdu ciężarowego.
Do takiego rodzaju transportu stosuje się różnego rodzaju samochody ciężarowe.

    Kontenery – Przewóz niektórych ładunków może wymagać pojemnika metalowego – przede wszystkim w przypadku transportu towarów płynnych lub ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można także transportować drobnicę w opakowaniach – workach, kartonach itp. W kontenerach można przewozić także palety.

    Wywrotka – służy do przewozu ładunków płynnych i kawałkowych – łatwo rozpoznać ją po szczególnej skrzyni ładunkowej, przekręconej do tyłu lub na bok.

    Inne towary – ładunki, które nie zaliczają się do powyższych kategorii wówczas zalicza się je do tzw. towarów pozostałych. Znajdują się tu na przykład zlecenia dotyczące transportu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Szemud, 84-217, Polska

Od 27 lis 2017 do 28 lis 2017

Adres i termin dostawy

Ujastek 1, Kraków, 30-969, Polska

Od 28 lis 2017 do 29 lis 2017