(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Kontener Dodano: 2017-08-28 23:20

Kontener 20'

(Nr 1993226)
Kontener 20'

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2,5

Wysokość [m]:

2,5

Waga w kg (łączna):

20000.00

Dystans: 2645.00 km

Informacje dodatkowe:

Ewnetualny transport w terminie: przełom października i listopada 2017.

Oferty od Przewoźników (0)

9890 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-08-2017, 10:10

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-29 do 2017-09-03

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 9890 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport kontenerów

    Kontenery to metalowe skrzynie stosowane w przewozie niewielkich pakunków (drobnicy), które najczęściej podzielone są na mniejsze pakunki lub zwykle są spakowane w paczki, skrzynie lub pudła. Drobnica bywa także umieszczona na paletach. Metalowe pojemniki służą do transportu zarówno towarów sypkich, jak i płynnych oraz takich towarów, które potrzebują podgrzewania lub ochładzania.

    Konstrukcja metalowego pojemnika jest wytrzymała, co pozwala na wielokrotne zastosowanie. Każdy kontener ma odpowiedni osprzęt, który ułatwia montowanie i przemieszczanie kontenera z jednego samochodu na drugi. Kontenery przeważnie przewozi się samochodami ciężarowymi.

Rodzaje metalowych pojemników

    Rozpowszechnionym gatunkiem pojemnika jest kontener 20-stopowy, najczęściej określany kontenerem 1C. Jest to kontener o pojemności blisko 33 metrów kwadratowych. Gabaryty wewnętrzne pojemników metalowych 20-stopowych wynoszą 5919 mm x 2340 mm x 2380 mm.
Kontener kategorii 1A jest pojemnikiem 40-stopowym, a jego gabaryty w środku są równe 2230 mm x 2438 mm x 2191 mm. W kontenerach 1A i 1C można przetransportować około 10 europalet. Kontenery te na ogół używa się w przewozie rzeczy zapakowanych.

    Osiągalne bywają również kontenery 1C i 1A kategorii „open top” – tych kontenerów rozmiary są zbliżone do kontenerów 1C i 1A, z tą różnicą, że otwierane są z góry. Ten rodzaj pojemników wykorzystuje się przy transporcie materiałów ładowanych z góry i surowców sypkich.

    Gatunek pojemnika metalowego „flat rack” używany bywa w transporcie pakunków wielkich i ciężkich ładunków. Ten typ pojemnika w wersji „collapsible” ma dodatkowo składane boki.

    Dalszymi rodzajami kontenera są kontenery - chłodnie, izotermiczne, termiczne. Pojemniki metalowe „high cube” wykorzystuje się w przewozie towarów przestrzennych. Kontenery „open side” posiadają rozkładane ściany i wieko górne. Pojemniki metalowe typu „rolling floor” mają podłoże toczne. Występują również pojemniki cysterny, kontenery agregaty, kontenery wyposażone w podpory do samozaładunku.

Koszt transportu kontenera

    Cena transportu pojemnika metalowego jest zależna od wymiarów i rodzaju transportowanego towaru, odległości oraz specjalnych warunków, które firma przewozowa musi spełnić w trakcie transportu.

Adres i termin nadania

Nowy Sącz, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Aberdeen, Wielka Brytania

Termin elastyczny