(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Kontener Dodano: 2017-08-28 23:20

Kontener 20'

(Nr 1993226)
Kontener 20'

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2,5

Wysokość [m]:

2,5

Waga w kg:

20000.00

Dystans: 2645.00 km

Informacje dodatkowe:

Ewnetualny transport w terminie: przełom października i listopada 2017.

Oferty od Przewoźników (0)

9890 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-08-2017, 10:10

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-29 do 2017-09-03

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 9890 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport kontenerów

    Kontenery to żelazne pojemniki wykorzystywane w transporcie niewielkich paczek (drobnicy), które zazwyczaj podzielone są na mniejsze paczuszki lub zazwyczajspakowane w worki, siatki lub pudła. Drobnica bywa również przewożona na europaletach. Kontenery służą do transportu zarówno produktów sypkich, jak i płynnych oraz takich towarów, które potrzebują ogrzewania lub ochładzania.

    Konstrukcja kontenera jest solidna, co umożliwia wielokrotne użytkowanie. Każdy kontener posiada należyty sprzęt, który umożliwia przymocowywanie i transportowanie kontenera z jednego pojazdu na drugi. Kontenery najczęściej transportuje się samochodami ciężarowymi.

Typy kontenerów

    Rozpowszechnionym typem pojemnika jest kontener 20-stopowy, na co dzień określany kontenerem 1C. Jest to pojemnik o pojemności około 33 metrów kwadratowych. Wymiary wewnętrzne kontenerów 20-stopowych mają 5919 mm x 2340 mm x 2380 mm.
Pojemnik kategorii 1A jest kontenerem 40-stopowym, a jego wymiary w środku są równe 2230 mm x 2438 mm x 2191 mm. W kontenerach 1A i 1C da radę przewieźć blisko 10 palet. Pojemniki te zazwyczaj używa się w transporcie rzeczy zapakowanych.

    Dostępne bywają również pojemniki 20-stopowe i 1A gatunku „open top” – ich wymiarypodobne do pojemników 1C i 1A, z tą różnicą, że otwierane są z góry. Ten typ pojemników stosuje się przy przewożeniu surowców wkładanych z góry i surowców sypkich.

    Gatunek kontenera „flat rack” wykorzystywany bywa w przewozie pakunków ogromnych i ciężkich ładunków. Ten rodzaj pojemnika w odmianie „collapsible” posiada dodatkowo składane ściany.

    Dalszymi rodzajami kontenera są pojemniki - chłodnie, izotermiczne, termiczne mechanicznie chłodzone. Pojemniki metalowe „high cube” stosuje się w przewozie ładunków przestrzennych. Pojemniki „open side” posiadają rozchylane ściany i dach. Pojemniki metalowe typu „rolling floor” wyposażone są w podłogę toczną. Występują również kontenery cysterny, pojemniki z wentylacją, kontenery z obudową.

Koszt transportu kontenera

    Cena transportu pojemnika metalowego jest zależna od wymiarów oraz typu transportowanego towaru, trasy oraz szczególnych elementów, które przewoźnik musi spełnić podczas transportu.

Adres i termin nadania

Nowy Sącz, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Aberdeen, Wielka Brytania

Termin elastyczny