(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Kontener Dodano: 2017-10-27 12:08

Kontener 20Ft

(Nr 2118453)
Kontener 20Ft

Długość [m]:

6,1

Szerokość [m]:

2,4

Wysokość [m]:

2,6

Waga w kg:

24000.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 609.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2600 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-10-2017, 17:27

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-03 do 2017-11-17

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

witam pojazd z dźwigiem HDS sam załaduje i rozłąduje o ile kontener nie jest pełny , zaparaszam i pozdraiwam

Cena (zawiera VAT): 2600 zł

Wiadomości:

2980 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-10-2017, 17:50

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-29 do 2017-11-05

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport kontenerów

    Kontenery to wykonane z metalu skrzynie stosowane w transporcie niewielkich paczek (drobnicy), które najczęściej podzielone są na drobne paczki lub zwyklespakowane w worki, siatki lub pudła. Drobnica zdarza się, że jest również umieszczana na paletach. Metalowe pojemniki pomagają w przewozie zarówno towarów sypkich, jak i cieczy oraz takich towarów, które potrzebują podgrzewania lub ochładzania.

    Konstrukcja kontenera jest trwała, co pozwala na częste wykorzystanie. Każdy metalowy pojemnik posiada stosowny sprzęt, który ułatwia montowanie i przestawianie kontenera z jednego samochodu na inny. Kontenery na ogół transportuje się pojazdami ciężarowymi.

Typy metalowych pojemników

    Najpopularniejszym typem kontenera jest kontener 20-stopowy, często określany jako kontener 1C. Jest to pojemnik o kubaturze blisko 33 metrów kwadratowych. Wymiary w środku kontenerów 1C mają 5919 mm x 2340 mm x 2380 mm.
Pojemnik typu 1A jest pojemnikiem 40-stopowym, a jego wymiary w środku są równe 2230 mm x 2438 mm x 2191 mm. W kontenerach 1A i 1C da radę przewieźć blisko 10 europalet. Kontenery te zazwyczaj stosuje się w transporcie materiałów zapakowanych.

    Dostępne także pojemniki 1C i 40-stopowe gatunku „open top” – tych kontenerów wymiaryzbliżone do pojemników 1C i 1A, różnią się tym, że otwierane są z góry. Ten gatunek pojemników używa się do transportu materiałów pakowanych z góry i materiałów sypkich.

    Rodzaj pojemnika metalowego „flat rack” używany jest w transporcie ładunków gigantycznych i ciężkich ładunków. Ten typ kontenera w odmianie „collapsible” posiada dodatkowo składane ściany.

    Dalszymi rodzajami kontenera są kontenery - chłodnie, ogrzewane, termiczne mechanicznie chłodzone. Kontenery „high cube” stosuje się w transporcie ładunków przestrzennych. Kontenery „open side” posiadają rozchylane boki i wieko górne. Kontenery rodzaju „rolling floor” posiadają podłogę toczną. Wyróżniamy również pojemniki cysterny, kontenery agregaty, kontenery z obudową.

Koszt transportu kontenera

    Cena transportu pojemnika metalowego jest zależna od gabarytów oraz rodzaju przewożonego ładunku, drogi oraz dodatkowych elementów, które przewoźnik musi spełnić podczas transportu.

Adres i termin nadania

Gdynia, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny