(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Kontener Dodano: 2017-08-31 11:29

kontener 40''

(Nr 1999208)
kontener 40''

Długość [m]:

13,6

Szerokość [m]:

2,40

Wysokość [m]:

2,40

Waga w kg (łączna):

20000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

900

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 121.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1980 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-08-2017, 18:04

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-31 do 2017-09-10

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport kontenerów

    Kontenery to metalowe skrzynie wykorzystywane w przewozie drobnych towarów (drobnicy), które z reguły podzielone są na drobne pakunki lub zwykle są spakowane w worki, siatki lub pudła. Drobnica może być także przewożona na paletach. Metalowe pojemniki służą do transportu zarówno towarów sypkich, jak i cieczy oraz takich produktów, które wymagają podgrzewania lub ochładzania.

    Struktura metalowego pojemnika jest trwała, co pozwala na częste użytkowanie. Każdy kontener ma stosowny sprzęt, który ułatwia przyczepianie i przestawianie kontenera z jednego samochodu na inny. Kontenery na ogół przewozi się pojazdami ciężarowymi.

Rodzaje kontenerów

    Cenionym typem pojemnika jest kontener 20-stopowy, z reguły nazywany kontenerem 1C. Jest to pojemnik o objętości około 33 metrów kwadratowych. Gabaryty w środku kontenerów 20-stopowych mają 5919 mm x 2340 mm x 2380 mm.
Kontener kategorii 1A jest kontenerem 40-stopowym, a jego gabaryty w środku wynoszą 2230 mm x 2438 mm x 2191 mm. W pojemnikach 1A i 1C da radę przetransportować blisko 10 palet. Pojemniki te z reguły wykorzystuje się w transporcie materiałów zapakowanych.

    Dostępne są również pojemniki 1C i 40-stopowe gatunku „open top” – tych kontenerów rozmiary są podobne do kontenerów 1C i 1A, z tą różnicą, że otwierają się one od góry. Ten typ kontenerów stosuje się przy transporcie materiałów ładowanych z góry i materiałów sypkich.

    Typ kontenera „flat rack” używany jest w transporcie pakunków ponadgabarytowych i ciężkich ładunków. Ten typ kontenera w wersji „collapsible” posiada dodatkowo składane ściany.

    Dalszymi typami kontenera są pojemniki - chłodnie, izotermiczne, termiczne mechanicznie chłodzone. Pojemniki metalowe „high cube” używa się w transporcie ładunków przestrzennych. Kontenery „open side” posiadają rozkładane ściany i wieko górne. Kontenery gatunku „rolling floor” posiadają podłoże toczne. Wyróżniamy także pojemniki cysterny, pojemniki z wentylacją, pojemniki z obudową.

Koszt transportu kontenera

    Cena przewozu kontenera jest zależna od wielkości i typu przewożonego towaru, drogi oraz dodatkowych elementów, które przewoźnik musi wykonać w trakcie przewozu.

Adres i termin nadania

Łódź, Polska

4 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Pruszków, Polska

4 wrz 2017