(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Kontener Dodano: 2017-08-31 11:29

kontener 40''

(Nr 1999208)
kontener 40''

Długość [m]:

13,6

Szerokość [m]:

2,40

Wysokość [m]:

2,40

Waga w kg:

20000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

900

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 121.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1980 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-08-2017, 18:04

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-31 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport kontenerów

    Kontenery to żelazne skrzynie stosowane w przewozie niewielkich paczek (drobnicy), które zwykle podzielone są na mniejsze pakunki lub zazwyczajspakowane w paczki, skrzynie lub kartony. Drobnica może być również umieszczona na paletach. Metalowe pojemniki pomagają w transporcie zarówno towarów sypkich, jak i cieczy oraz takich produktów, które potrzebują podgrzewania lub chłodzenia.

    Konstrukcja metalowego pojemnika jest wytrzymała, co umożliwia wielokrotne zastosowanie. Każdy metalowy pojemnik posiada stosowny sprzęt, który ułatwia umocowanie i przemieszczanie kontenera z jednego pojazdu na inny. Kontenery przeważnie przewozi się samochodami ciężarowymi.

Rodzaje metalowych pojemników

    Popularnym gatunkiem pojemnika jest kontener 20-stopowy, zwykle nazywany kontenerem 1C. Jest to pojemnik o objętości prawie 33 metrów kwadratowych. Formaty wewnątrz kontenerów 20-stopowych są równe 5919 mm x 2340 mm x 2380 mm.
Kontener typu 1A jest pojemnikiem 40-stopowym, a jego wymiary w środku są równe 2230 mm x 2438 mm x 2191 mm. W pojemnikach 1A i 1C da radę przewieźć blisko 10 palet. Kontenery te najczęściej wykorzystuje się w przewozie surowców zapakowanych.

    Osiągalne także pojemniki 20-stopowe i 1A gatunku „open top” – ich rozmiarypodobne do kontenerów 1C i 1A, z tą różnicą, że otwierają się one od góry. Ten gatunek kontenerów używa się do transportu surowców wkładanych z góry i materiałów sypkich.

    Gatunek kontenera „flat rack” używany bywa w transporcie ładunków wielkich i ciężkich ładunków. Ten typ kontenera w wariancie „collapsible” posiada dodatkowo składane ściany.

    Dalszymi rodzajami kontenera są pojemniki - chłodnie, ogrzewane, termiczne mechanicznie chłodzone. Kontenery „high cube” stosuje się w przewozie ładunków przestrzennych. Kontenery „open side” mają rozkładane ściany i wieko górne. Kontenery typu „rolling floor” wyposażone są w podłoże toczne. Występują również pojemniki cysterny, kontenery agregaty, pojemniki z obudową.

Koszt transportu kontenera

    Cena transportu kontenera jest uzależniona od wymiarów i typu transportowanego ładunku, odległości oraz specjalnych elementów, które przewoźnik musi spełnić podczas przewozu.

Adres i termin nadania

Łódź, Polska

4 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Pruszków, Polska

4 wrz 2017