(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2016-11-27 20:40

kontener 7,6m

(Nr 1460102)
kontener 7,6m

Długość [m]:

7,6

Szerokość [m]:

2,55

Wysokość [m]:

2,7

Waga w kg:

1500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 54.30 km

Informacje dodatkowe:

Kontener aluminiowy,nadbudówka zdjęta z ciężarówki

Oferty od Przewoźników (0)

1000 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-11-2016, 23:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-28 do 2016-12-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :)

Cena (zawiera VAT): 1000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn i sprzętu

    Przewóz maszyn jak i różnego sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony przewoźnika, który powinien rzetelnie zabezpieczyć urządzenie, żeby ustrzec się uszkodzeń, zarysowań i wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii transport urządzeń i sprzętu wymienia się: frezarki, młoty, witryny chłodnicze, przesiewacze, konstrukcje stalowe, kompresory, piece, urządzenia czyszczące, podnośniki jak i wiele innych.

Cena przewozu urządzeń lub sprzętu

    Cena transportu urządzeń i sprzętu będzie zależna często od gabarytu i ciężaru urządzenia, a dodatkowo od trasy czyli od punktu załadunku do miejsca wyładunku. Nierzadko przewóz maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania stosownych uprawień oraz specjalistycznej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W obrębie kraju średnia cena  transportu urządzenia wynosi 1,28 zł za kilometr. Weźmy na przykład, transport maszyny wulkanizacyjnej na terenie Polski kosztuje 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej w kraju związane jest z wydatkiem prawie 1,02 zł/km.

Cena przewozu urządzeń i sprzętu za granicą

    Często wybieranymi kierunkami w międzynarodowym transporcie maszyn lub sprzętu są Niemcy i Wielka Brytania. Śr. koszt przewozu maszyn lub sprzętu na 1 kilometr na trasie nasz kraj – UK wynosi 0,70 złotych. Weźmy na przykład, transport spawarki do UK cena wyniesie blisko 0,23 zł za kilometr. Za to na trasie Polska – Niemcy za przewóz maszyn poniesiemy koszt blisko 0,95 zł za kilometr. Na tym odcinku za transport maszyny typu oklejarka będzie wynosił blisko 1,18 zł/km, a transport frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł za kilometr.

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Kikół, 87-620

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Brodnica, 87-300

Termin elastyczny