(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Kontener Dodano: 2018-02-23 12:20

Kontener blaszany

(Nr 2408012)
Kontener blaszany

Długość [m]:

6.8

Szerokość [m]:

2.9

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

900.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

500

Dystans: 255.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1790 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

23-02-2018, 12:44

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-23 do 2018-03-23

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

inne

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Marlena T. :)

Cena (zawiera VAT): 1790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport kontenerów

    Kontenery to żelazne skrzynie wykorzystywane w transporcie niewielkich pakunków (drobnicy), które zwykle podzielone są na drobne pakunki lub zazwyczaj są zapakowane w worki, siatki lub kartony. Drobnica może być również przewożona na paletach. Kontenery pomagają w transporcie zarówno towarów sypkich, jak i płynnych oraz takich towarów, które potrzebują ogrzewania lub chłodzenia.

    Struktura metalowego pojemnika jest wytrzymała, co umożliwia częste użytkowanie. Każdy metalowy pojemnik posiada właściwy ekwipunek, który umożliwia umocowanie i przemieszczanie kontenera z jednego samochodu na drugi. Pojemniki zwykle przewozi się pojazdami ciężarowymi.

Rodzaje metalowych pojemników

    Najpopularniejszym gatunkiem pojemnika jest kontener 20-stopowy, zwykle określany jako kontener 1C. Jest to pojemnik o pojemności prawie 33 metrów kwadratowych. Formaty wewnętrzne pojemników metalowych 1C wynoszą 5919 mm x 2340 mm x 2380 mm.
Kontener kategorii 1A jest kontenerem 40-stopowym, a jego gabaryty w środku są równe 2230 mm x 2438 mm x 2191 mm. W pojemnikach 1A i 1C da radę przewieźć około 10 europalet. Pojemniki te z reguły używa się w transporcie materiałów zapakowanych.

    Osiągalne bywają także pojemniki 1C i 40-stopowe rodzaju „open top” – tych kontenerów rozmiary są podobne do kontenerów 1C i 1A, z tą różnicą, że otwierane są z góry. Ten typ pojemników używa się do transportu surowców pakowanych z góry i surowców sypkich.

    Rodzaj kontenera „flat rack” stosowany jest w przewozie towarów potężnych i ciężkich ładunków. Ten typ kontenera w wariancie „collapsible” ma dodatkowo składane boki.

    Innymi rodzajami kontenera są pojemniki - chłodnie, izotermiczne, termiczne. Kontenery „high cube” wykorzystuje się w przewozie ładunków przestrzennych. Pojemniki „open side” posiadają rozchylane ściany i wieko górne. Pojemniki metalowe rodzaju „rolling floor” wyposażone są w podłoże toczne. Występują także kontenery cysterny, kontenery agregaty, pojemniki wyposażone w podpory do samozaładunku.

Koszt transportu kontenera

    Cena przewozu kontenera jest uzależniona od wymiarów i typu przewożonego ładunku, trasy oraz dodatkowych elementów, które firma transportowa musi wykonać podczas transportu.

Adres i termin nadania

Zabrze, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Krynica-Zdrój, Polska

Termin elastyczny