(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Kontener Dodano: 2017-06-04 16:45

Kontener socjalny

(Nr 1826800)

Długość [m]:

6,2

Szerokość [m]:

2,5

Wysokość [m]:

2,5

Waga w kg:

3000.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Budżet zlecenia [zł]:

500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 183.00 km

Informacje dodatkowe:

Transport tylko HDSem, kontener socjalny.

Oferty od Przewoźników (0)

2980 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 09:17

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-25

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 2980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport kontenerów

    Kontenery to żelazne skrzynie używane w transporcie niedużych towarów (drobnicy), które z reguły podzielone są na drobne paczuszki lub zazwyczajzapakowane w paczki, skrzynie lub kartony. Drobnica zdarza się, że jest również umieszczona na paletach. Metalowe pojemniki pomagają w przewozie zarówno produktów sypkich, jak i płynnych oraz takich towarów, które wymagają podgrzewania lub chłodzenia.

    Konstrukcja kontenera jest solidna, co umożliwia częste wykorzystanie. Każdy kontener posiada właściwy osprzęt, który umożliwia przymocowywanie i przenoszenie kontenera z jednego pojazdu na drugi. Pojemniki zwykle transportuje się pojazdami ciężarowymi.

Typy metalowych pojemników

    Popularnym typem kontenera jest kontener 20-stopowy, na co dzień określany jako kontener 1C. Jest to kontener o pojemności około 33 metrów kwadratowych. Formaty wewnętrzne pojemników metalowych 20-stopowych mają 5919 mm x 2340 mm x 2380 mm.
Pojemnik gatunku 1A jest kontenerem 40-stopowym, a jego formaty wewnętrzne są równe 2230 mm x 2438 mm x 2191 mm. W kontenerach 1A i 1C można przewieźć prawie 10 palet. Pojemniki te zwykle wykorzystuje się w transporcie rzeczy zapakowanych.

    Osiągalne bywają również pojemniki 1C i 1A rodzaju „open top” – ich wymiaryporównywalne do kontenerów 1C i 1A, z tą różnicą, że otwierane są z góry. Ten gatunek pojemników stosuje się przy transporcie materiałów wkładanych z góry i materiałów sypkich.

    Rodzaj kontenera „flat rack” używany bywa w transporcie ładunków ponadgabarytowych i ciężkich pakunków. Ten gatunek kontenera w odmianie „collapsible” posiada dodatkowo składane ściany.

    Innymi rodzajami kontenera są kontenery chłodnicze, ogrzewane, termiczne mechanicznie chłodzone. Pojemniki metalowe „high cube” wykorzystuje się w transporcie ładunków przestrzennych. Pojemniki „open side” mają otwierane ściany i wieko górne. Kontenery typu „rolling floor” wyposażone są w podłogę toczną. Wyróżniamy również pojemniki cysterny, kontenery agregaty, kontenery z obudową.

Koszt transportu kontenera

    Cena przewozu pojemnika metalowego jest zależna od wymiarów i typu transportowanego towaru, odległości oraz szczególnych elementów, które przewoźnik musi spełnić w trakcie przewozu.

Adres i termin nadania

Police, Polska

Od 12 cze 2017 do 19 cze 2017

Adres i termin dostawy

Gąski, Mielno, Polska

Termin elastyczny