(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Kontener Dodano: 2017-06-04 16:45

Kontener socjalny

(Nr 1826800)

Długość [m]:

6.2

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

3000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 183.00 km

Informacje dodatkowe:

Transport tylko HDSem, kontener socjalny.

Oferty od Przewoźników (0)

2980 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 09:17

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-25

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 2980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport kontenerów

    Kontenery to wykonane z metalu pojemniki stosowane w przewozie niedużych paczek (drobnicy), które na ogół podzielone są na drobne paczuszki lub zazwyczaj są spakowane w paczki, siatki lub pudła. Drobnica może być także umieszczona na europaletach. Metalowe pojemniki pomagają w przewozie zarówno produktów sypkich, jak i płynnych oraz takich produktów, które potrzebują ogrzewania lub chłodzenia.

    Konstrukcja kontenera jest trwała, co umożliwia wielokrotne wykorzystanie. Każdy metalowy pojemnik posiada należyty sprzęt, który ułatwia przymocowywanie i przenoszenie kontenera z jednego pojazdu na drugi. Kontenery zwykle transportuje się pojazdami ciężarowymi.

Rodzaje kontenerów

    Wziętym rodzajem pojemnika jest kontener 20-stopowy, zwykle określany jako kontener 1C. Jest to kontener o kubaturze prawie 33 metrów kwadratowych. Gabaryty wewnątrz kontenerów 20-stopowych wynoszą 5919 mm x 2340 mm x 2380 mm.
Kontener typu 1A jest kontenerem 40-stopowym, a jego wymiary wewnętrzne wynoszą 2230 mm x 2438 mm x 2191 mm. W pojemnikach 1A i 1C można przewieźć około 10 palet. Pojemniki te zazwyczaj stosuje się w przewozie rzeczy zapakowanych.

    Dostępne są także kontenery 20-stopowe i 1A kategorii „open top” – ich wymiary są podobne do pojemników 1C i 1A, różnią się tym, że otwierają się one od góry. Ten gatunek pojemników stosuje się przy transporcie materiałów ładowanych z góry i materiałów sypkich.

    Typ kontenera „flat rack” wykorzystywany jest w przewozie ładunków wielkich i ciężkich ładunków. Ten gatunek pojemnika w odmianie „collapsible” ma dodatkowo składane ściany.

    Dalszymi rodzajami kontenera są pojemniki - chłodnie, ogrzewane, termiczne. Pojemniki metalowe „high cube” wykorzystuje się w przewozie towarów przestrzennych. Pojemniki „open side” mają rozkładane ściany i dach. Pojemniki metalowe kategorii „rolling floor” posiadają podłoże toczne. Wyróżniamy również kontenery cysterny, pojemniki agregaty, kontenery z obudową.

Koszt przewozu pojemnika metalowego

    Cena transportu kontenera jest zależna od wymiarów oraz typu przewożonego ładunku, odległości oraz specjalnych elementów, które przewoźnik musi wykonać podczas przewozu.

Adres i termin nadania

Police, Polska

Od 12 cze 2017 do 19 cze 2017

Adres i termin dostawy

Gąski, 76-034, Polska

Termin elastyczny