(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-12-01 15:50

Kontener, zabudowa zdemontowana z auta dostawczego

(Nr 1483842)

Marka i model:

wymiary 4,3x2,2x2,2

Waga w kg:

700.00

Budżet zlecenia [zł]:

300

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 440.70 km

Informacje dodatkowe:

Zlecę transport kontenerów z okolic Starachowic, Rzeszowa, Olsztyna, generalnie z całej Polski do Leszna, kontenery w różnych wymiarach od 3m do 9m długości o wadze nie przekraczającej 1tony, załadunek i rozładunek wózkiem widłowym. Na tą chwilę interesują mnie dwie sztuki z Starachowic do Leszna 430x220x220 i 460x220x230 dla mnie liczy się cena!!! Termin jest sprawą drugorzędną. Noc dzień nie ma znaczenia, o każdej możliwy rozładunek.

Oferty od Przewoźników (0)

420 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-12-2016, 19:05

Załadunek możliwy w terminach:

2016-12-04

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

oferta odrzucona

2016-12-03, 23:59

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam, mogę zabrać w niedziele do poludnia ze Starachowic jeden mniejszy. Dostawa na wieczór. Posiadamy Ubezpieczenie ładunku. Zapraszam.

Cena (zawiera VAT): 420 zł

Wiadomości:

900 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-12-2016, 09:11

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-06 do 2016-12-08

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2016-12-08, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 900 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (7)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu wozu uwidacznia się nierzadko, jeśli kupujemy nowy samochód lub sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, np. z Anglii. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan samochodu, jego ciężar i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie samochodów. W trakcie wyboru przewoźnika warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Sposoby transportu samochodu

    Do przewiezienia wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne przymocowanie samochodu – koła samochodu powinny być przypięte 4 linami mocującymi tak, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia w trakcie transportu. Należy nie zapominać także, że właściwa masa naczepy nie może przewyższać rzeczywistej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy transport w firmie transportowej na terenie Unii Europejskiej, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Polska, Świętokrzyskie, Starachowice

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Jezierzyce Kościelne

Termin elastyczny