(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pojazdy budowlane Dodano: 2017-11-20 21:26

Koparka

(Nr 2168286)

Długość [m]:

4,8

Szerokość [m]:

2,5

Wysokość [m]:

3,15

Waga w kg (łączna):

9500.00

Budżet zlecenia [zł]:

4500

Dystans: 1471.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

12980 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

21-11-2017, 07:55

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-21 do 2017-11-26

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

inne

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 12980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pojazdów budowlanych

Do pojazdów budowlanych zaliczają się na przykład:

maszyny do robót ziemnych (koparki, walce),maszyny do robót drogowych na przykład stabilizatory podłoża,maszyny do prac palowych (zestawy palownicze, młoty kafarowe),maszyny do odwadniania (wodomiatacze, pompy),pojazdy do przeróbki kruszyw,urządzenia do prac zbrojarskich,urządzenia do wyrobu i transportu masy do betonowania (betonownie i środki transportu masy betonowej),maszyny do transportu samochodowego (różnego rodzaju naczepy i samochody ciężarowe),narzędzia zmechanizowane,narzędzia wspomagające (zawiesia, czy różne szalunki),pojazdy do transportu bliskiego (przenośniki i ładowarki przenośnikowe). Przewóz maszyn drogowych to transport ponadgabarytowy, co znaczy, iż przewoźnik powinien mieć stosowne upoważnienia i dysponować należytym sprzętem. Do transportu pojazdów drogowych w głównej mierze wykorzystuje się pokaźną przyczepę – tele lub naczepy dłużnicowe.

Cena transportu maszyn budowlanych

    Koszt transportu pojazdów budowlanych uzależniony jest przede wszystkim od wymiarów, ciężaru i stanu pojazdu, a również od odcinka pomiędzy strefą załadunku, a strefą wyładunku. Dodatkowo znaczącym czynnikiem wpływającym na koszt bywa jego data wykonania. Przykładowo, transport wózka widłowego z Holandii do kraju (województwo dolnośląskie) zapłacono 1490 zł.

Adres i termin nadania

Renens, 1020, Szwajcaria

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wygoda, Polska

Termin elastyczny