Pojazdy inne, Pojazdy budowlane Dodano: 2018-01-03 17:35

Koparka

(Nr 2253870)

Długość [m]:

3.8

Szerokość [m]:

1.85

Wysokość [m]:

2.43

Waga w kg:

5700.00

Dystans: 1174.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (2)

Tylko autor ogłoszenia może zaakceptować ofertę. Zaloguj się, aby zaakceptować ofertę.

4690 zł

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-01-2018, 08:14

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-05 do 2018-01-31

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Agnieszka P. :)

Cena (zawiera VAT): 4690 zł

Wiadomości: (2)

dinosan
16-01-2018, 21:32
Witam czy z cena idzie cos zrobic?
patkar_lubliniec
16-01-2018, 22:55
Witam. zapewne idzie ale przy negocjacjach indywidualnych a nie publicznych. Jak coś to zapraszamy.
Wyślij wiadomość

4790 zł

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-01-2018, 11:44

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-04 do 2018-01-31

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 4790 zł

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pojazdów budowlanych

Do pojazdów budowlanych zaliczają się np.:

pojazdy do robót ziemnych (spycharki, zgniatarki),urządzenia do prac ulicznych przykładowo stabilizatory podłoża,pojazdy do robót palowych (zestawy palownicze, młoty kafarowe),maszyny do odwadniania (wodomiatacze, pompy),urządzenia do przeróbki kruszyw,maszyny do robót zbrojarskich,urządzenia do produkcji i przewozu masy betonowej (betoniarki i środki transportu masy do betonowania),maszyny do transportu samochodowego (różnego rodzaju przyczepy i pojazdy ciężarowe),urządzenia zmechanizowane,urządzenia wspomagające (zawiesia, czy różne agregaty),pojazdy do transportu niedalekiego (przenośniki i ładowarki przenośnikowe). Przewóz urządzeń drogowych to transport ponad formatowy, co oznacza, że firma powinna mieć właściwe upoważnienia i rozporządzać należytym sprzętem. Do przewozu pojazdów budowlanych najczęściej wykorzystuje się sporawą naczepę – tele lub triefbetty.

Koszt przewozu pojazdów budowlanych

    Koszt transportu pojazdów drogowych zależy w szczególności od wielkości, wagi i stanu urządzenia, a poza tym od dystansu pomiędzy miejscem załadunku, a strefą rozładunku. Dodatkowo istotnym czynnikiem oddziałującym na cenę jest jego termin wykonania. Przykładowo, transport wózka widłowego z Holandii do kraju (województwo dolnośląskie) kosztował 1490 złotych.

Adres i termin nadania

Rengg, 6162 Entlebuch, Szwajcaria

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kędzierzyn-Koźle, Polska

Termin elastyczny