(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pojazdy budowlane Dodano: 2017-09-06 14:17

Koparka ec290

(Nr 2012501)
Koparka ec290

Długość [m]:

10

Szerokość [m]:

3.30

Wysokość [m]:

3.10

Waga w kg (łączna):

30000.00

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 1825.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam mam do zabrania koparke gąsienicowa volvo ec290cl z UK do Pl. Maszyna gotowa do zabrania na juz.Cena podana jest w Euro

Oferty od Przewoźników (0)

14980 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 22:40

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-06 do 2017-09-17

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 14980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pojazdów budowlanych

Do maszyn budowlanych zaliczają się np.:

urządzenia do robót ziemnych (spycharki, walce),urządzenia do robót szosowych na przykład stabilizatory podłoża,maszyny do robót palowych (wybieraki, rury obsadowe),urządzenia do hydromechanizacji (wiertnice, pompy),pojazdy do przeróbki kruszyw,pojazdy do prac zbrojarskich,pojazdy do wytwarzania i przewozu masy do betonowania (betoniarki i środki przewozu masy betonowej),pojazdy do transportu samochodowego (różnego rodzaju przyczepy i samochody ciężarowe),urządzenia zmechanizowane,maszyny wspomagające (stojaki, czy różne szalunki),pojazdy do transportu niedalekiego (dźwignice i ładowarki przenośnikowe). Przewóz pojazdów drogowych to transport ponad formatowy, co znaczy, iż firma powinna mieć odpowiednie uprawnienia i rozporządzać należytym sprzętem. Do transportu urządzeń drogowych głównie stosuje się dużą naczepę – jumbo lub naczepy dłużnicowe.

Koszt transportu urządzeń budowlanych

    Koszt przewozu pojazdów drogowych zależy przede wszystkim od wielkości, wagi i stanu pojazdu, a ponadto od dystansu pomiędzy strefą załadunku, a miejscem wyładunku. Dodatkowo ważnym czynnikiem wpływającym na cenę jest jego termin przewozu. Na przykład, przewóz wózka widłowego na trasie Holandia - Polska (województwo dolnośląskie) zapłacono 1490 PLN.

Adres i termin nadania

Peterborough, Wielka Brytania

Od 6 wrz 2017 do 15 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Kielce, Polska

Od 6 wrz 2017 do 20 wrz 2017