(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pojazdy budowlane Dodano: 2017-08-28 15:13

Koparka gąsienicowa JCB JS160

(Nr 1991930)
Koparka gąsienicowa JCB JS160

Długość [m]:

8,38

Szerokość [m]:

3.1

Wysokość [m]:

2.9

Waga w kg (łączna):

18000.00

Dystans: 1420.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

9890 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-08-2017, 19:32

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-28 do 2017-09-03

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

inne

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 9890 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pojazdów budowlanych

Do pojazdów budowlanych zaliczają się między innymi:

pojazdy do robót ziemnych (koparki, zgniatarki),urządzenia do prac szosowych przykładowo stabilizatory podłoża,pojazdy do robót palowych (zestawy palownicze, młoty kafarowe),pojazdy do hydromechanizacji (wodomiatacze, pompy),urządzenia do przeróbki kruszyw,urządzenia do prac zbrojarskich,pojazdy do przeróbki i transportu masy betonowej (betonownie i środki transportu masy do betonowania),pojazdy do transportu samochodowego (różnego rodzaju ciągniki i samochody ciężarowe),narzędzia zmechanizowane,maszyny wspomagające (zawiesia, czy różne agregaty),maszyny do transportu bliskiego (przenośniki i ładowarki przenośnikowe). Transport maszyn budowlanych to przewóz ponadgabarytowy, co równa się temu, iż firma powinna posiadać odpowiednie uprawnienia i dysponować odpowiednim sprzętem. Do przewozu pojazdów drogowych z reguły używa się dużą przyczepę – jumbo lub triefbetty.

Cena transportu urządzeń budowlanych

    Koszt transportu pojazdów drogowych uzależniony jest przede wszystkim od wymiarów, wagi i stanu maszyny, a dodatkowo od odległości pomiędzy miejscem załadunku, a strefą wyładunku. Dodatkowo znaczącym czynnikiem wpływającym na cenę bywa jego data wykonania. Na przykład, przewóz wózka widłowego na trasie Holandia - Polska (województwo dolnośląskie) zapłacono 1490 zł.

Adres i termin nadania

Bladel, Holandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Waliły-Stacja, Polska

Termin elastyczny