(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2017-08-31 10:06

koparka kolowa 17ton

(Nr 1998926)

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

17000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 371.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn i sprzętu

    Transport urządzeń lub sprzętu wymaga doświadczenia ze strony przewoźnika, który musi stosownie zabezpieczyć urządzenie, aby uniknąć zniszczeń, zarysowań jak także wgięć. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji przewóz maszyn i sprzętu należą frezarki, wyważarki, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, podnośniki oraz wiele innych.

Koszt transportu maszyn i sprzętu

    Cena przewozu maszyn lub sprzętu będzie zależna głównie od wielkości i wagi maszyny oraz od odległości od punktu załadunku do miejsca rozładunku. W większości przypadkach przewóz urządzeń jest przewozem ponadgabarytowym i wymaga przepisowych zaświadczeń jak również specjalistycznej wiedzy ze strony przewoźnika. W obrębie kraju średnia cena  przewozu maszyn wynosi 1,28 zł za kilometr. Weźmy na przykład, przewóz maszyny wulkanizacyjnej w naszym kraju to cena 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej w obrębie Polski związane jest z wydatkiem prawie 1,02 zł/km.

Koszt transportu maszyn lub sprzętu poza teren Polski

    Popularnymi kierunkami w zagranicznym transporcie urządzeń i sprzętu są Niemcy oraz Wielka Brytania. Średni koszt transportu maszyn i sprzętu za 1 km na trasie Polska – Anglia jest wydatkiem około 0,70 PLN. Przykładowo, transport spawarki na trasie Polska – Anglia zapłacimy blisko 0,23 zł za kilometr. Za to na trasie Polska – Niemcy za przewóz maszyn wydamy blisko 0,95 zł/km. Na tej trasie za transport urządzenia typu oklejarka cena wynosi około 1,18 zł/km, a transport frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł za kilometr.

Adres i termin nadania

Płock, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Rzeszów, Polska

Termin elastyczny