(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-07-26 23:45

Kosiarka

(Nr 1924379)

Marka i model:

CLAAS KOSIARKA

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

1.20

Wysokość [m]:

40

Waga w kg:

880.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1371.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam, Kosiarka Class Disco Cut 3050c 3m Waga 880km Spokojnie wejdzie na lawete, firane, busa. Itp. Załadunek widlakiem. Proszę o poważne oferty. Szanujmy swój czas.

Oferty od Przewoźników (0)

1750 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-07-2017, 23:51

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-01 do 2017-08-04

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1750 zł

Wiadomości: (2)

dominikgil94
27-07-2017, 06:21
Witam, kiedy moglibysmy porozmawiac? I kiedy zaladunek? Jestem zainteresowany. Pozdrawiam
tosiek666
27-07-2017, 08:42
Załadunek przyszły tydzień środa bądz czwartek. Załadunek i rozładunek widlakiem?
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Transport pojazdów uprawnych często jest przewozem ponadgabarytowym. Do pojazdów rolniczych wliczamy ciągniki rolnicze, kosiarki, młocarnie, rozsiewacze nawozów, zgrabiarki jak i wiele innych. Sporawe urządzenia uprawne urządzeniami nienormatywnymi. Urządzenia te nie mogą zwyczajnie jeździć po polskich trasach, ze względu na fakt, że ich wielkość przewyższa możliwe gabaryty przewidziane przez kodeks drogowy w kraju jak i w Unii Europejskiej. Trudność przedstawiać może także nacisk osi urządzeń rolniczych, jaki przerasta standardy możliwe dla większości szos.

Jak przewozi się urządzenia rolnicze?

    Do transportu maszyn i pojazdów uprawnych zazwyczaj korzysta się z naczepy rodzaju semi oraz tele. Przewoźnicy oferujący transport maszyn uprawnych powinni dysponować prawidłowo dopasowanymi lawetami, które mogą przetransportować maszyny rolnicze, których waga jest do kilku ton, jak na przykład młocarnie. Przewoźnik podejmujący się transportu pojazdu rolniczego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a jeszcze posiadać stosowne uprawnienia, sprzęt fachowy i praktykę. W przypadku, jeśli maszyna przekracza możliwe normy gabarytami lub ciężarem, konieczne będzie uzyskanie odpowiedniego zezwolenia, a jeszcze potrzebny będzie udział pilota przy przewozie.

Cena przewozu pojazdów rolniczych

    Cena przewozu pojazdu rolniczego jest zależna od wielkości, ciężaru i sprawności maszyny. Na wycenę przewozu wpływa także odległość między miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Znaczącym czynnikiem może być także termin transportu.

Adres i termin nadania

Dover, Wielka Brytania

26 lip 2017

Adres i termin dostawy

Bydgoszcz, Polska

6 sie 2017