(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt ogrodowy Dodano: 2017-05-13 17:34

Kosiarka do trawy

(Nr 1789320)

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1653.00 km

Informacje dodatkowe:

zwykla kosiarka do trawy waga ok 40 kg, czysta zlozona

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

ID firmy: 141922
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

14-05-2017, 08:41

Załadunek możliwy w terminach:

2017-05-14

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-05-14, 23:00

Opis oferty:

Wystawiam taką ofertę. Proszę o akceptację i telefon,To wszystko dogadamy. Pozdrawiam Piotrek.

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz sprzętu ogrodowego nie dotyczy jedynie łopat czy grilli do ogrodu. Mówiąc o transporcie narzędzi ogrodowych mamy na myśli przewóz glebogryzarek elektrycznych, kompostowników, pomp wodnych, opielaczy czy też przewóz ław, posągów. Są to z reguły spore narzędzia i są stosunkowo ciężkie. Narzędzia do ogrodu można transportować właściwie każdym rodzajem pojazdu. Zaczynając od pojazdu osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt do ogrodu przeważnie nie jest zamknięty w paczkach, dlatego należy go właściwie ochronić. Można pokusić się o unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, żeby nie przemieszczał się i nie zarysował oraz nie zniszczył pozostałych elementów znajdujących się w samochodzie, czy też nie zarysował samego auta transportującego.

Kiedy nasz sprzęt ogrodowy jest na tyle duży, że nie możemy samodzielnie go przetransportować, wtedy dobrą praktyką jest udać się z taką informacją do firm transportowych. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest użycie giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której przebywa setki firm transportowych. Kiedy chcemy zamówić transport sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie przewozowej podając: odległość do pokonania, wymiary sprzętu, wagę, czy też liczbę elementów jaką chcemy przewieźć. Im wnikliwiej opiszemy naszą przesyłkę tym firmy transportowe z większą dokładnością wycenią cenę przewozu. Cena transportu narzędzi ogrodowych najczęściej zależy od odległości do pokonania oraz wielkości paczki. Przeważnie po wystawieniu zlecenia w portalu, wystarczy zaczekać kilka chwil, żeby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Dobrze jest wstrzymać się chodź jeden dzień, aby uzbierać wszystkie wyceny od przewoźników. Wtedy zostaje tylko wytypować ofertę najkorzystniejszego transportu sprzętu ogrodowego dla nas.

Adres i termin nadania

Southampton, Reino Unido

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Łódź, Polska

Termin elastyczny