(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt ogrodowy Dodano: 2018-07-22 17:58

Kosiarka do trawy 45 kg (Nr 2997868)

Długość [m]:

0.8

Szerokość [m]:

0.55

Wysokość [m]:

0.55

Waga w kg (łączna):

45.00

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

70

Dystans: 529.00 km

Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz narzędzi ogrodowych nie obejmuje jedynie grabi czy grilli do ogrodu. Myśląc o transporcie narzędzi ogrodowych mamy na myśli transport glebogryzarek elektrycznych, kompostowników, opryskiwaczy, opielaczy czy też przewóz krzeseł, posągów. Są to w głównej mierze duże przedmioty i są dość ciężkie. Sprzęt ogrodowy można transportować tak naprawdę każdym rodzajem pojazdu. Zaczynając od pojazdu osobowego, a kończąc na ciężarówce.

Sprzęt ogrodowy przeważnie nie jest upakowany w paczkach, więc warto go należycie osłonić. Można pokusić się o unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, żeby nie przemieszczał się i nie zarysował oraz nie zniszczył pozostałych narzędzi przewożonych w samochodzie, czy też nie zarysował samego pojazdu transportującego.

Kiedy posiadany sprzęt ogrodowy jest odpowiednio wielki, że nie damy radę samodzielnie go przetransportować, wtedy dobrą praktyką jest skierować się z taką prośbą do firm transportowych. Najszybszym wyjściem jest skorzystanie z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której mieści się setki przewoźników. Żeby zlecić przewóz sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie transportowej wskazując: odległość do pokonania, wielkość sprzętu, wagę, jak również liczbę elementów jaką myślimy przewieźć. Im staranniej opiszemy naszą przesyłkę tym firmy przewozowe dokładniej wycenią koszt przewozu. Koszt przewozu sprzętu ogrodowego w głównej mierze zależy od odległości do pokonania i wielkości przesyłki. Zazwyczaj po zgłoszeniu przesyłki w serwisie, należy odczekać kilka chwil, żeby ukazały się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Dobrze jest zaczekać chodź jeden dzień, żeby uzyskać jak najwięcej wycen od firm transportowych. Wówczas zostaje tylko wskazać zlecenie najciekawszego przewozu sprzętu do ogrodu dla nas.

Adres i termin nadania

Polska, Podlaskie, Siemiatycze

23 lip 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Rybnik

Od 23 lip 2018 do 31 lip 2018