kosiarka dyskowa, mała przetrząsarka (Nr 6383810)

Długość [m]:

1000

Szerokość [m]:

1000

Wysokość [m]:

1000

Waga w kg (łączna):

1500

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 2198.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

30 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Irlandia, Donegal, Donegal

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Transport maszyn jak i różnego sprzętu wymaga doświadczenia ze strony firmy transportowej, która powinna rzetelnie ochronić urządzenie, żeby ustrzec się uszkodzeń, zadraśnięć jak także wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii transport maszyn i sprzętu należą frezarki, młoty, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, kompresory, piece, maszyny czyszczące, suszarnie oraz wiele innych.

Cena przewozu urządzeń lub sprzętu

Cena przewozu urządzeń lub sprzętu jest związana głównie od wymiarów jak i wagi maszyny oraz od trasy czyli od punktu załadunku do miejsca wyładunku. Często przewóz maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania stosownych uprawień jak i specjalistycznej wiedzy ze strony firmy transportowej. W naszym państwie średnia cena  przewozu maszyn wynosi 1,28 zł za kilometr. Weźmy na przykład, przewóz urządzenia wulkanizacyjnego w naszym kraju kosztuje 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej w obrębie Polski związane jest z wydatkiem około 1,02 zł za kilometr.

Cena transportu maszyn lub sprzętu poza teren Polski

Głównymi kierunkami w zagranicznym transporcie urządzeń i sprzętu są Niemcy i UK. Śr. koszt przewozu maszyn i sprzętu na 1 kilometr na trasie Polska – Wielka Brytania kosztuje 0,70 PLN. Weźmy na przykład, przewóz spawarki do Anglii zapłacimy prawie 0,23 zł za kilometr. Natomiast na trasie nasz kraj – Niemcy za transport urządzeń będzie kosztował niecałe 0,95 zł/km. Na tym odcinku za transport urządzenia typu oklejarka będzie wynosił blisko 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł/km.