(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

kosiarka pchana (Nr 5544203)

Długość [m]:

1.2

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.7

Waga w kg (łączna):

40

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

80

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 230.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Świętokrzyskie, Sandomierz

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Częstochowa

Termin elastyczny


Transport sprzętu ogrodowego

Transport sprzętu ogrodowego nie dotyczy tylko łopat czy grilli ogrodowych. Mówiąc o transporcie narzędzi ogrodowych mamy na myśli przewóz glebogryzarek elektrycznych, skrzyń, opryskiwaczy, hydroforów ogrodowych czy też przewóz krzeseł, posągów. Są to w głównej mierze wielkie przedmioty i są dosyć ciężkie. Sprzęt ogrodowy można transportować praktycznie rzecz biorąc każdym rodzajem pojazdu. Zaczynając od samochodu osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt ogrodowy zazwyczaj nie jest upakowany w skrzyniach, więc opłaca się go stosownie zabezpieczyć. Dobrą praktyką jest unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, aby nie ruszał się i nie zniszczył oraz nie uszkodził innych sprzętów znajdujących się w pojeździe, czy też nie zniszczył samego pojazdu transportującego.

Kiedy posiadany sprzęt do ogrodu jest na tyle wielki, że nie możemy osobiście go przewieźć, wtedy dobrą praktyką jest zwrócić się z taką prośbą do firm transportowych. Bardzo dobrym sposobem jest użycie giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której znajduje się tysiące przewoźników. Żeby zlecić transport sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zlecenie na giełdzie przewozowej wskazując: trasę, wielkość sprzętu, wagę, czy też liczbę elementów którą planujemy przewieźć. Czym skrupulatniej przedstawimy naszą przesyłkę tym firmy przewozowe z większą dokładnością podadzą koszt przewozu. Cena przewozu narzędzi ogrodowych najczęściej zależy od trasy i wielkości paczki. Często po zgłoszeniu przesyłki w serwisie, wystarczy odczekać kilka chwil, aby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Warto poczekać chodź kilka godzin, aby zgromadzić jak najwięcej wycen od firm transportowych. Wówczas pozostaje tylko wyselekcjonować ofertę najbardziej interesującego przewozu sprzętu do ogrodu dla nas.