(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kosiarka Stiga Villa 808E (Nr 7951555)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Kosiarka Stiga Villa 808E
Wpisane wymiary
150 x 120 x 100 cm
Wpisana waga
200 kg
1
Łączna waga:
200 kg
Dystans
751 km
Typ usługi:
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Meklemburgia-Pomorze Przednie, Schönberg

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Lichawa

Termin elastyczny


Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz narzędzi ogrodowych nie dotyczy wyłącznie grabi czy węży do ogrodu. Myśląc o transporcie narzędzi ogrodowych mamy na myśli transport glebogryzarek elektrycznych, kompostowników, opryskiwaczy, opielaczy czy też transport krzeseł, rzeźb. Są to zazwyczaj wielkie narzędzia oraz są całkiem ciężkie. Sprzęt ogrodowy można przewozić ogólnie rzecz biorąc każdym typem samochodu. Zaczynając od samochodu osobowego, a kończąc na ciężarówce.

Sprzęt ogrodniczy zazwyczaj nie jest zapakowany w pudłach, dlatego należy go dobrze ochronić. Dobrą praktyką jest unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, aby nie przemieszczał się i nie zniszczył oraz nie uszkodził innych przedmiotów transportowanych w aucie, czy też nie zarysował samego pojazdu transportującego.

Kiedy posiadany sprzęt ogrodowy jest odpowiednio duży, że nie jesteśmy w stanie samodzielnie go przetransportować, wtedy dobrą praktyką jest udać się z taką informacją do firm transportowych. Bardzo dobrym sposobem jest skorzystanie z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której znajduje się tysiące przewoźników. Żeby zamówić transport sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie transportowej podając: trasę, gabaryty sprzętu, ciężar, czy też liczbę przedmiotów jaką myślimy przewieźć. Czym staranniej opiszemy naszą paczkę tym firmy przewozowe z większą dokładnością podadzą koszt transportu. Cena transportu sprzętu ogrodowego zazwyczaj zależy od trasy i gabarytów przesyłki. Zazwyczaj po zgłoszeniu zlecenia w serwisie, należy zaczekać niewiele czasu, żeby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Dobrze jest poczekać chodź kilka godzin, aby zebrać pełną bazę wycen od firm przewozowych. Wówczas zostaje tylko wyselekcjonować ofertę najciekawszego transportu sprzętu ogrodowego dla nas.