(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

kosiarka traktorek (Nr 4066634)

Długość [m]:

2.5

Szerokość [m]:

1.1

Wysokość [m]:

1.2

Waga w kg (łączna):

230

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

500

Dystans: 1596.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Bracknell Forest, Bracknell

Od 16 mar 2019 do 17 mar 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Częstochowa

Od 17 mar 2019 do 24 mar 2019


Transport sprzętu ogrodowego

Transport sprzętu ogrodowego nie obejmuje tylko łopat czy grilli do ogrodu. Myśląc o przewożeniu narzędzi ogrodowych mamy na myśli przewóz kosiarek, kompostowników, pomp wodnych, opielaczy czy też transport stołów, fontann. Są to przeważnie duże narzędzia i są całkiem ciężkie. Sprzęt ogrodowy można transportować w gruncie rzeczy każdym rodzajem samochodu. Zaczynając od auta osobowego, a kończąc na ciężarówce.

Sprzęt do ogrodu zazwyczaj nie jest zamknięty w paczkach, dlatego trzeba go odpowiednio ochronić. Można pokusić się o unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, żeby nie ruszał się i nie uszkodził oraz nie uszkodził innych sprzętów transportowanych w pojeździe, czy też nie zniszczył samego samochodu transportującego.

Kiedy posiadany sprzęt ogrodowy jest odpowiednio duży, że nie damy radę samodzielnie go przetransportować, wówczas warto zwrócić się z taką informacją do firm transportowych. Najszybszym wyjściem jest użycie giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której znajduje się tysiące przewoźników. Żeby zlecić transport sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie przewozowej wskazując: trasę, wielkość sprzętu, ciężar, jak również liczbę przedmiotów którą myślimy przewieźć. Czym bardziej wyczerpująco opiszemy naszą paczkę tym przewoźnicy precyzyjniej wycenią cenę przewozu. Cena transportu sprzętu ogrodowego zwykle zależy od trasy oraz gabarytów paczki. Najczęściej po zgłoszeniu zlecenia w serwisie, należy odczekać niewiele czasu, aby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Dobrze jest poczekać chodź jeden dzień, żeby uzbierać wszystkie wyceny od przewoźników. Wówczas pozostaje tylko upatrzeć zlecenie najkorzystniejszego transportu sprzętu ogrodowego według nas.