(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kosiarka traktorek (Nr 4827332)

Długość [m]:

2.4

Szerokość [m]:

1.1

Wysokość [m]:

1.1

Waga w kg (łączna):

250

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

500

Dystans: 772.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Szlezwik-Holsztyn, Pinneberg

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Trąbki Małe

Termin elastyczny


Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz narzędzi ogrodowych nie dotyczy tylko grabi czy grilli do ogrodu. Mówiąc o przewożeniu narzędzi ogrodowych mamy na myśli przewóz glebogryzarek elektrycznych, skrzyń, pomp wodnych, hydroforów ogrodowych czy też przewóz stołów, rzeźb. Są to głównie spore rzeczy i są dosyć ciężkie. Sprzęt ogrodowy można przewozić tak naprawdę każdym typem auta. Zaczynając od pojazdu osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt do ogrodu najczęściej nie jest upakowany w skrzyniach, z tej przyczyny trzeba go dobrze ochronić. Warto pomyśleć o unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, żeby nie ruszał się i nie zniszczył oraz nie zniszczył pozostałych narzędzi umieszczonych w pojeździe, czy też nie uszkodził samego auta transportującego.

Kiedy nasz sprzęt do ogrodu jest odpowiednio wielki, że nie możemy samodzielnie go przetransportować, wtedy dobrą praktyką jest zwrócić się z taką prośbą do firm transportowych. Bardzo dobrym sposobem jest skorzystanie z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której przebywa setki firm transportowych. Aby zamówić przewóz sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zlecenie na giełdzie przewozowej wskazując: trasę, wymiary sprzętu, wagę, czy też liczbę elementów jaką myślimy przetransportować. Im skrupulatniej opiszemy taką przesyłkę tym firmy transportowe dokładniej podadzą koszt przewozu. Koszt transportu sprzętu ogrodowego zazwyczaj zależy od trasy i wielkości paczki. Przeważnie po zgłoszeniu zlecenia w portalu, wystarczy odczekać kilka chwil, żeby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Warto wstrzymać się chodź jeden dzień, żeby zgromadzić jak najwięcej wycen od firm transportowych. Wówczas pozostaje tylko wyłonić zlecenie najkorzystniejszego przewozu sprzętu do ogrodu według nas.