(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kosiarka traktorek z koszem (Nr 4373709)

Marka i model:

Cub Cadet HDS 2155

Długość [m]:

1.50

Szerokość [m]:

1.1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

180

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 548.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Inowrocław

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Sanok

Termin elastyczny


Transport quada

Quady często są to kosztowne pojazdy i dlatego trzeba je bardzo ostrożnie transportować. Ważnym parametrem jest dobre osłonięcie quada przed zarysowaniem w czasie przewozu.

Quady z reguły przewozi się przyczepą, ale zdarza się również samochodem dostawczym lub o sporych wymiarach pojazdem osobowym (transport ostatnią metodą nie doradzamy, ponieważ podczas przewozu można zniszczyć jednocześnie quada jak i auto osobowe).

Kiedy przewozimy quada na przyczepce, powinno się unieruchomić go korzystając z czterech pasów mocujących. Nabywając taśmy mocujące należy pamiętać, aby nie były zakończone otwartym hakiem, ponieważ w trakcie przewozu pojawiają się różnego rodzaju wstrząsy i taki pas może zwyczajnie się wypiąć. Pasy mocujące wykonane są z odpornego materiału, jednak podczas transportu, ważne jest aby zwrócić szczególną uwagę, żeby pasy nie dotykały o żadne chropowate elementy, gdyż mogą się uszkodzić i przerwać.

Kiedy przewozimy quad za pomocą ciężarówki, również powinno się go unieruchomić. Najbezpieczniej jest wykonać to za pomocą pasów mocujących i dodatkowo pomyśleć o dodaniu obijaków w taki sposób, żeby i quad i auto dostawcze nie ucierpiały w trakcie transportu. Przy transporcie quada za pomocą innego pojazdu, warto pomyśleć o opróżnieniu go z paliwa. Trzeba to zrobić, ponieważ w czasie przewozu paliwo czy inne substancje potrafią się rozlać oraz wybrudzić samochód od środka. Takie okoliczności dodatkowo obniżą komfort podróży samego kierowcy.

W momencie, kiedy zlecamy transport quada przez firmę transportową, wówczas dobrą praktyką jest utwierdzić się czy posiada należyty sprzęt do załadunku jak i rozładunku.

Koszt przewozu quada zazwyczaj uzależniony jest od odległości którą ma do pokonania samochód. Gdy chcemy poznać prawdziwą cenę przewozu quada, proponujemy wystawić zlecenie przewozu na giełdzie przewozowej takiej jak Clicktrans.pl, w której znajduje się tysiące przewoźników, którzy specjalizują się w takich transportach.