(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-10-25 11:30

Kostka brukowa na paletach

(Nr 2113446)
Kostka brukowa na paletach

Długość [m]:

13,2

Szerokość [m]:

2,5

Wysokość [m]:

2,6

Waga w kg:

24000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

460

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 68.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1250 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-10-2017, 18:03

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-25 do 2017-10-29

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Transport ładunku zlecany na pełną ciężarówkę przyciąga w pierwszej kolejności zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przenoszą się. Opłaca się przed zamówieniem takiego transportu uściślić kilka znaczących rzeczy.

    Pierwsza sprawa, to ustalamy metodę załadunku jak i rozładunku przetransportowanych rzeczy. Gdy znajduje się na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe zdolne podnieść jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W wypadku drobnicy czy też towarów sypkich, trzeba by zdefiniować, czy konieczna jest górna plandeka oraz czy do transportu wystarczy odkryta przyczepa. Gdy potrzebujemy przetransportować owoce i warzywa, produkty spożywcze, to może okazać się potrzebne skorzystanie z pojazdu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz ładunków łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie stosownych certyfikatów, jak również w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu określonego ciężaru ładunku, w kilku państwach należy się liczyć z dodatkowymi opłatami.

    Po doprecyzowaniu swoich wymogów, najczęściej można znaleźć firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Albowiem oferty na niej zamieszczone, docierają do tysięcy różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut przystosowanych do transportu różnorodnych paczek, a olbrzymia konkurencja pozwala dostanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

59-300 Lubin, Polska

26 paź 2017

Adres i termin dostawy

Leszno, Polska

26 paź 2017