(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-10-25 11:30

Kostka brukowa na paletach

(Nr 2113446)
Kostka brukowa na paletach

Długość [m]:

13.2

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2.6

Waga w kg (łączna):

24000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

460

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 68.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1250 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-10-2017, 18:03

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-25 do 2017-10-29

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load

     Przewóz ładunku zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga w pierwszej kolejności firmy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przeprowadzają się. Należy przed zamówieniem takiego transportu zdiagnozować kilka głównych zagadnień.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku jak i rozładunku przewożonych rzeczy. Kiedy jest on umiejscowiony na paletach, to nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe zdolne dźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W wypadku niedużych przedmiotów czy też ładunków sypkich, warto zdefiniować, czy potrzebna jest górna osłona i czy do transportu starczy otwarta przyczepa. Jeśli zamierzamy przetransportować owoce i warzywa, produkty spożywcze, wtedy może okazać się konieczne zastosowanie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport produktów łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie stosownych świadectw, oprócz tego w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w pewnych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi kosztami.

     Po zdefiniowaniu swoich wymogów, najłatwiej można natrafić przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Gdyż oferty na niej wystawione, docierają do tysięcy specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do przewozu różnorakich produktów, a olbrzymia konkurencja pozwala pozyskanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Lubin, 59-300, Polska

26 paź 2017

Adres i termin dostawy

Leszno, 64-100, Polska

26 paź 2017