(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt ogrodowy Dodano: 2018-01-02 03:03

kosz a trawe i maska do traktorka-kosiarki

(Nr 2250192)

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

20.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

200

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 502.00 km

Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz sprzętu ogrodowego nie dotyczy wyłącznie łopat czy węży ogrodowych. Myśląc o transporcie narzędzi ogrodowych mamy na myśli przewóz kosiarek, kompostowników, opryskiwaczy, hydroforów ogrodowych czy też przewóz ław, fontann. Są to głównie wielkie przedmioty jak i są stosunkowo ciężkie. Narzędzia do ogrodu można przewozić na dobrą sprawę każdym typem pojazdu. Zaczynając od pojazdu osobowego, a kończąc na ciężarówce.

Sprzęt ogrodniczy przeważnie nie jest upakowany w pudłach, z tej przyczyny opłaca się go odpowiednio osłonić. Warto pomyśleć o unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, aby nie przemieszczał się i nie uszkodził oraz nie uszkodził pozostałych pakunków znajdujących się w pojeździe, czy też nie uszkodził samego samochodu transportującego.

Jeśli posiadany sprzęt do ogrodu jest na tyle duży, że nie możemy samodzielnie go przewieźć, wówczas warto zwrócić się z taką prośbą do firm transportowych. Bardzo dobrym wyjściem jest skorzystanie z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której mieści się tysiące firm transportowych. Kiedy chcemy zlecić przewóz sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie przewozowej wskazując: odległość do pokonania, gabaryty sprzętu, ciężar, jak również liczbę elementów jaką chcemy przetransportować. Im wnikliwiej przedstawimy taką przesyłkę tym firmy transportowe z większą dokładnością wycenią cenę przewozu. Cena przewozu narzędzi ogrodowych najczęściej zależy od odcinka do przejechania i gabarytów paczki. Zazwyczaj po zgłoszeniu przesyłki w portalu, należy poczekać kilka chwil, aby ukazały się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Dobrą praktyką jest zaczekać chodź kilka godzin, żeby uzbierać wszystkie wyceny od firm przewozowych. Wówczas pozostaje tylko upatrzeć zlecenie najbardziej interesującego przewozu sprzętu do ogrodu dla nas.

Adres i termin nadania

Milicz, 56-300, Polska

Od 2 sty 2018 do 5 sty 2018

Adres i termin dostawy

Rzeszów, Polska

Od 2 sty 2018 do 10 sty 2018