(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kosz z zamkami budowlanymi (Nr 7628943)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Kosz z zamkami budowlanymi
120 x 100 x 100 cm
800 kg
1
Czy ładunek jest na paletach?
Tak
Łączna waga:
800 kg
Dystans
97 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

8 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Białka Tatrzańska

8 kwi 2021


Transport maszyn i sprzętu

Przewóz urządzeń lub sprzętu potrzebuje praktyki ze strony przewoźnika, który powinien porządnie ochronić urządzenie, żeby uniknąć zniszczeń, zarysowań jak również wgięć. Do najczęściej zlecanych ładunków w kategorii transport urządzeń i sprzętu należą spawarki, wyważarki, schładzarki, przesiewacze, stelaże, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, suszarnie oraz dużo innych.

Cena transportu urządzeń lub sprzętu

Cena transportu urządzeń lub sprzętu jest uzależniona często od gabarytu jak i ciężaru urządzenia oraz od trasy czyli od miejsca załadunku do punktu wyładunku. W większości przypadkach przewóz urządzeń jest przewozem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania odpowiednich koncesji oraz specjalistycznej wiedzy ze strony przewoźnika. W Polsce śr. cena  przewozu urządzenia kosztuje 1,28 zł/km. Weźmy na przykład, transport urządzenia wulkanizacyjnego w naszym kraju to koszt 0,84-2,93 zł za kilometr. Przewóz lady chłodniczej w obrębie Polski związane jest z ceną blisko 1,02 zł za kilometr.

Cena transportu maszyn lub sprzętu poza teren Polski

Popularnymi kierunkami w międzynarodowym transporcie urządzeń i sprzętu są Niemcy oraz Anglia. Średni koszt przewozu urządzeń i sprzętu na jeden kilometr przy trasie Polska – Anglia wynosi 0,70 zł. Weźmy na przykład, przewóz spawarki do Wielkiej Brytanii będzie kosztował blisko 0,23 zł/km. Tymczasem na trasie nasz kraj – Niemcy za przewóz urządzeń wydamy prawie 0,95 zł/km. Na tym odcinku za transport maszyny typu oklejarka będzie wynosił około 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki kosztuje 0,54 zł/km.