(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2018-01-04 15:16

Kotek perski

(Nr 2255832)
Kotek perski

Waga w kg (łączna):

14.00

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 211.00 km

Informacje dodatkowe:

Przewoz kotka oraz karmy, zabawki itp.

Oferty od Przewoźników (0)

100 zł

ID firmy: 476678
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-01-2018, 22:57

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-06 do 2018-01-31

Dostawa:

Ten sam dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-01-31, 22:50

Opis oferty:

Wymagany kontenerek. Przewóz w kabinie. Termin do ustalenia w zależności od terminarza wyjazdów. Średnio raz w tygodniu lecz wielce prawdopodobne godziny nocne lub wczesnoporanne. Mile widziany kontakt telefoniczny i podjazd osoby nadającej i odbierającej w Katowicach i Mielcu. Jeśli podjazd jest niemożliwy proszę o podanie ulic miejscowości w celu dokładnego oszacowania możliwości, ceny podjazdu.

Cena (zawiera VAT): 100 zł

Wiadomości: (1)

Łukasz Ż. (Przewoźnik)
09-01-2018, 19:38
Dostawa możliwa na rano. Dzisiaj w nocy wyjeżdżam z Katowic.

130 zł

ID firmy: 459749
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-01-2018, 18:14

Załadunek możliwy w terminach:

2018-01-07

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 130 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

    Gdy potrzebujemy zlecić przewóz zwierzęcia, dla przewoźników ważna będzie jego rasa, ciężar oraz szczegółowy opis zwierzęcia. Przewożone zwierzę musi być zdolne do transportu - nie powinno być w takim razie chore ani zranione. W przypadku, gdy planujemy przetransportować psa, kota lub fretkę trzeba zatroszczyć się o szczepienie na wściekliznę oraz wszczepienie mikroczipu służącego do identyfikacji.

    Szczepienie przeciw wściekliźnie jest uważane za aktualne po upłynięciu trzech tygodni od pierwszego szczepienia u zwierząt żyjących dłużej niż 3 miesiące. W innych przypadkach, szczepienie zyskuje ważność w ten sam dzień, gdy zostało wykonane. Ważne jest to, że dopiero po szczepieniu przeciw wściekliźnie, weterynarz może wczepić mikroczip.

Dokumenty potrzebne przy przewozie zwierząt

    Psy, koty i fretki muszą posiadać dokument tożsamości wydany przez lekarza weterynarii. Spis weterynarzy uprawnionych do wystawiania paszportów można wyszukać w serwisie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Koszt wydania paszportu to 51 złotych.

    Oprócz paszportu konieczne są również dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzaka, informujące kto jest właścicielem. Wymagane są również takie informacje jak data i trasa przejazdu i prognozowany czas transportu. Listę firm transportowych uprawnionych do transportu zwierząt jest możliwe zobaczyć na stronie Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak przewozić zwierzęta?

    Zwierzęta można transportować samochodem, jeśli mamy właściwy transporter. Przy przewozie zwierza warto używać różnego rodzaju kontenerów, szelek i mat ochronnych. Przy wyborze przenośnika dla zwierząt decydująca powinna być jego wielkość, jak również wygoda i bezpieczeństwo zwierzęcia w trakcie transportu.

Adres i termin nadania

Katowice, 80-758, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Mielec, Polska

Termin elastyczny