(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Kratownice stalowe 9,5m 7sztuk waga jednej to 90kg (Nr 5343882)

Kratownice stalowe 9,5m 7sztuk waga jednej to 90kg

Długość [m]:

9.5

Szerokość [m]:

0.23

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

90

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Ładowarka załaduje na samochód np na firane.. wszystko do dogadania - może ktoś jedzie na pusto na pomorze

Budżet zlecenia [zł]:

500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 280.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Tłokinia Wielka

28 paź 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Rzeżęcin

Od 30 lis 2019 do 1 gru 2019


Transport innych ładunków

Przewóz innych ładunków

Koszt przewozu różnych towarów bywa zależny od wielkości towaru, terminu transportu oraz odcinka między miejscem załadunku i rozładunku.

Grupowanie ładunków

Transport ładunków dzielimy na podgrupy takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

Palety - stanowią bazę, na której układa się niewielkie rzeczy lub opakowania. Najpopularniejszym typem palety są palety euro. Na tych platformach często przewozi się artykuły spożywcze, paczki, materiały budowlane (np., terakota, panele itd.), drzwi jak także produkty chemiczne.

Niepełny samochód dostawczy - LTL to przewóz towaru, który należy transportować samochodem - Tirem oraz zapełnia zaledwie fragment przestrzeni ładunkowej. Przy takim typie przewozu używa się ciągniki siodłowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

Pełny samochód dostawczy - FTL dotyczy transportu towaru, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Do takiego rodzaju transportu korzysta się z różnego typu samochody ciężarowe.

Kontenery – Przewóz niektórych ładunków może wymagać pojemnika metalowego – szczególnie przy przewozie ładunków w postaci płynu oraz towarów sypkich. W kontenerach można również przewozić drobnicę w paczkach – workach, kartonach itp. W kontenerach zdarza się również transport palet.

Ciężarówka – wywrotka – służy do przewozu ładunków w postaci płynu i kawałkowych – można rozpoznać ją dzięki specyficznej skrzyni ładunkowej, przekręconej do tyłu lub na bok.

Inne ładunki – ładunki, które nie klasyfikują się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do tzw. towarów pozostałych. Znajdują się tu na przykład zlecenia odnoszące się do przewozu popiołu czy transportu okien.