(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-02-24 11:07

kredens

(Nr 2410652)

Długość [m]:

1,7

Szerokość [m]:

0,40

Wysokość [m]:

1,5

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 110.00 km

Informacje dodatkowe:

Wymiary są przybliżone prosze zobaczyć załączone zdjęcie

Oferty od Przewoźników (0)

260 zł

ID firmy: 4346
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-02-2018, 12:21

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-26 do 2018-03-11

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witamy. Jeżeli będziemy mogli pomóc w transporcie to jesteśmy do dyspozycji. Przewóz dużym busem o wym. przestrzeni ładunkowej 3,7x1,8x2,1m i objętości 13,9 m sześciennych. Pomoc kierowcy w załadunku i rozładunku. Zapraszamy.

Cena (zawiera VAT): 260 zł

Wiadomości:

500 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-02-2018, 10:31

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-26 do 2018-03-25

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Iwona M :)

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub przez zmianę umeblowania biura, powinno się zwrócić uwagę na parę kwestii, gdyż nieprawidłowości w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów i zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez dalszych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli albo do doszczętnego uszkodzenia oraz potrzeby zakupu nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, jak przewozimy meble używane, trzeba naturalnie je opróżnić z zawartości oraz usunąć brud, przykładowo mokrą ściereczką. Później należałoby przeanalizować, czy przewożony mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, bywa niebezpieczne, albowiem części mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład szafa może utracić swój pierwotny kształt oraz stabilność. Jednak przy bardzo wielkich obiektach, takich jak np. łoże, wypadałoby wziąć pod uwagę wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty trzeba w następnej kolejności należycie zabezpieczyć. Do tego przydadzą się stare pledy, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając specjalnie uwagę na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwrócić czujność na szklane elementy, na przykład szklane pułki. Żeby zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy rewelacyjnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Aby znaleźć dobrą firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, otrzymamy dużo interesujących ofert przewozu od sprawdzonych przewoźników. Aby jak najzwinniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, należy w ogłoszeniu dokładnie przedstawić wszystkie gabaryty przygotowanych do transportu rzeczy, a również podać ich wagę i trasę, którą mają przejechać – często od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Stara Łomnica, 57-521, Polska

Od 27 lut 2018 do 2 mar 2018

Adres i termin dostawy

Wrocław, 40-203, Polska

Od 27 lut 2018 do 2 mar 2018