(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-02 12:28

Kredens i 2 półki

(Nr 2003252)
Kredens i 2 półki

Długość [m]:

147

Szerokość [m]:

47

Wysokość [m]:

200

Waga w kg (łączna):

40.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 274.00 km

Informacje dodatkowe:

Do przewiezienie są przedmioty z aukcji allegro. Link poniżej. Http://allegro.pl/kredens-kuchenny-stare-meble-i6934920768.html

Oferty od Przewoźników (0)

340 zł

ID firmy: 7416
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-09-2017, 13:07

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-04 do 2017-09-05

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam, auto z windą. Kierowca do pomocy.

Cena (zawiera VAT): 340 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu lub z powodu zmiany umeblowania biura, warto zwrócić uwagę na szereg spraw, dlatego że uchybienia na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów lub zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez dalszych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli lub do zupełnego uszkodzenia i konieczności zakupu nieużywanego sprzętu.

    Na początek, podczas gdy przewozimy podniszczone meble, należy oczywiście je opróżnić z rzeczy i usunąć brud, np. wilgotną gąbką. Potem wypadałoby przeanalizować, czy dany mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, bywa ryzykowne, gdyż części mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład stół może utracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Jednakże przy bardzo dużych przedmiotach, takich jak przykładowo łóżko, wypadałoby wziąć pod uwagę wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy trzeba w następnej kolejności należycie ochronić. Do takich rzeczy przydatne są używane pledy, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając niezwykle uwagę na ważne miejsca, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwrócić uwagę na tłukące się elementy, przykładowo szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu świetnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy odszukać dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, uzyskamy wiele ciekawych ofert transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Aby jak najsprawniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę transportową, należy w ogłoszeniu dokładnie opisać wszystkie wymiary przyszykowanych do przewozu przedmiotów, a także opisać ich ciężar i trasę, którą mają pokonać – często od tych istotnych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Kościerzyna, 83-400, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Opalenica, Polska

Termin elastyczny