(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

kredens rozkladany,stół,komoda ,pieć paczek wymiary 60/80/40 i dwie miejsze (Nr 5940257)

Waga w kg (łączna):

182

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1662.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Pinner

Od 18 mar 2020 do 31 mar 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Bielsko-Biała

Od 31 mar 2020 do 12 kwi 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych problemów.

            W pierwszym etapie warto dokonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od wielu lat nie używamy lub jeśli jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się solidne kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić książki na kilka pakunków, aby bez trudności było je przetransportować. Opisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym miejscu. Spore meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy materiały osłaniające, takie jak folię strech, możemy opakować bardziej kruche przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast małe meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zamawiając transport warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź przeszkody w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się nietypowe kryteria odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie naszego mienia.