(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Maszyny i urządzenia przemysłowe Dodano: 2018-02-24 11:02

kruszarka

(Nr 2410632)
kruszarka

Długość [m]:

16,7

Szerokość [m]:

2,95

Wysokość [m]:

3,75

Waga w kg (łączna):

45000.00

Ilość sztuk:

1

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1253.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

50000 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-02-2018, 11:58

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-26 do 2018-03-25

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

inne

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Iwona M :)

Cena (zawiera VAT): 50000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport of machinery and industrial equipment

    Transport maszyn przemysłowych jest terminem bardzo ogólnym oraz dosyć skomplikowanym przy realizacji. Wynika to głównie z gabarytów oraz ciężaru tych maszyn, które w zależności od zastosowania mocno się różnią, a potrafią uzyskiwać wysoce wielkie rozmiary. Do ich transportowania z reguły są konieczne specjalistyczne pojazdy przystosowane do transportu towarów o potężnych formatach. W sytuacji takich transportów często niezbędne będzie pozwolenie na przejazd. Przyda się przedyskutować tą sprawę z wybraną firmą transportową, żeby nie dopuścić do zatrzymania sprzętu na trasie przez policję. W momencie, gdy poszukujemy tego rodzaju przewozu, dobrą praktyką jest skorzystać z giełdy transportowej, takiej jak Clicktrans. Dzięki Clicktrans, do twojego zlecenia transportu ma wgląd bardzo sporo rozmaitych przewoźników posiadających wszelkiej maści ciężarówki, a przez metodę licytowania ofert, zdarza się otrzymać wysoce okazjonalną stawkę za transport. W wypadku przewozu urządzeń za granicę, do Wielkiej Brytanii czy Niemiec, koszt takiego zlecenia to zaledwie 1,28 zł/km. Ponieważ urządzenia takie jak traktory, silosy czy inne pojazdy rolnicze i budowlane, bywają przedmiotami dużej wartości, lepiej więc wyłonić przewoźników, którzy posiadają nabytą polisę ubezpieczeniową dotyczącą przewożonego towaru.

Adres i termin nadania

Inowrocław, 07-100, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Timisoara, 300000, Rumunia

Termin elastyczny