(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2018-07-24 20:15

kruszywo granitowe

(Nr 3008080)
kruszywo granitowe

Waga w kg (łączna):

25000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 282.00 km

Transport wywrotką

    Kiedy szukasz transportu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, odpowiednią alternatywą jest przewóz ciężarówką – wywrotką.

    Samochód - wywrotka to rodzaj pojazdu ciężarowego, a dzięki charakterystycznej budowie skrzyni załadunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka posiada specjalne zawiasy, które można albo uchylać bocznie, albo umożliwia otwieranie jej tylnej klapy. To rozwiązanie umożliwia swobodny dostęp do przestrzeni ładunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i wyładunek towaru, a więc oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki dzielą się w zależności od wielkości towaru, który mogą przewieźć oraz od sposobu rozładunku. Największe ciężary przetransportują samochody - wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i są w stanie przewieść nawet 32 tony.

    Aby dostać ciekawą ofertę dla przewozu na wywrotce, należy dodać w serwisie - na stronie Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do tysięcy różnych firm zajmujących się transportem. Przy wystawianiu ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a w kolejnym kroku trzeba zaznaczyć opcje „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Dobrze jest, jak najstaranniej opisać, to co posiadasz do przetransportowania, podać trasę i czas realizacji, to pomoże firmą transportowym precyzyjnie wycenić transport oraz zaproponować najlepszą cenę.

    Przykładowa cena za transport ciężarówką wywrotką na terenie Polski to 1600 złotych. Przewożono 25 ton kamienia na trasie o długości ponad 400 kilometrów, co oznacza, że dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, przewóz kosztował 900 zł taniej, niż standardowa cena.

Adres i termin nadania

Jawor, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zawiercie, Polska

Termin elastyczny