(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-28 23:03

krzesełko dla dziecka

(Nr 1467482)
krzesełko dla dziecka

Długość [m]:

68

Szerokość [m]:

68

Wysokość [m]:

115

Waga w kg:

20.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Dystans: 1816.40 km

Informacje dodatkowe:

Ustanienie z Anglikiem terminu odbioru, opłacenie fotelika (oczywicie przy odbiorze sie rozliczymy)

Oferty od Przewoźników (0)

500 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-11-2016, 14:25

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-01 do 2016-12-03

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-03, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy transport mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub przez zmianę umeblowania biura, powinno się zwrócić uwagę na kilka spraw, ponieważ błędy w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości lub zasobów finansowych. Kłopoty mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez późniejszych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli, bądź do doszczętnego zniszczenia oraz konieczności kupna nieużywanego umeblowania.

    Na początek, gdy transportujemy meble używane, powinno się naturalnie je opróżnić z zawartości oraz przeczyścić, przykładowo wilgotną szmatką. Następnie warto zastanowić się, czy przewożony mebel rozmontować, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, może być to niebezpieczne, gdyż elementy mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak np. segment może utracić swój pierwotny kształt oraz stabilność. Jednak przy bardzo dużych przedmiotach, takich jak przykładowo szafa, powinniśmy zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty trzeba w następnej kolejności odpowiednio osłonić. Do tego przydadzą się stare pledy, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając niezwykle czujność na ważne punkty, którymi są kanty mebli, ponieważ mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się elementy, np. szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla rewelacyjnie utrzymuje całość w miejscu. Żeby wyszukać dobrą firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji bezpłatnego zlecenia, uzyskamy wiele ciekawych ofert transportu od sprawdzonych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę przewozową, warto w ofercie drobiazgowo opisać wszystkie rozmiary gotowych do przewozu pakunków, a także podać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Bakewell

Od 4 gru 2016 do 7 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Katowice

Termin elastyczny