(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-08-28 16:26

krzesła

(Nr 1992140)
krzesła

Długość [m]:

57

Szerokość [m]:

57

Wysokość [m]:

26

Waga w kg (łączna):

15.00

Ilość sztuk:

15

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 79.00 km

Informacje dodatkowe:

witam do do dostarczenia 15szt krzeseł do Wrocławia dostawa do 16.00 29,08,2017 jedno miejsce paletowe

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy obmyślamy transport mebli, czy to z powodu zmiany adresu lub z powodu zmiany wyposażenia domu, powinno się zwrócić uwagę na kilka zagadnień, gdyż nieprawidłowości na etapie organizowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości lub zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym salonie przez kolejnych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli albo do totalnego uszkodzenia i konieczności zakupu nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jeśli transportujemy meble używane, trzeba oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz oczyścić, przykładowo mokrą gąbką. Następnie warto przeanalizować, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku starszych mebli demontaż ich, może być to niepewne, gdyż części mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak np. stół może stracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Jednak przy naprawdę wielkich rzeczach, takich jak np. szafa, wypadałoby zwrócić uwagę na wielkość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy trzeba później należycie zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się stare koce, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając niezwykle czujność na ważne punkty, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwracać uwagę na szklane części, np. szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przesuwaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu mebla doskonale podtrzymuje całość w miejscu. Aby zlokalizować wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, dostaniemy wiele ciekawych ofert przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Aby jak najskuteczniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu szczegółowo opisać wszystkie rozmiary gotowych do przewozu przedmiotów, a także podać ich wagę i drogę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Lipka, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, 50-086, Polska

Termin elastyczny