(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-10-25 17:29

krzesła- warszawa- 87-148 Łysomice

(Nr 2114544)
krzesła- warszawa- 87-148 Łysomice

Długość [m]:

104

Szerokość [m]:

63

Wysokość [m]:

47

Waga w kg (łączna):

14.00

Ilość sztuk:

25

Dystans: 272.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku zależy od jej gabarytów, ciężaru i od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję transportu przesyłki, opłaca się wystawić bezpłatne zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem można zaznaczyć typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo ważne, kiedy chcemy przewieźć pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do przewozu opłaca się pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto wypchać fragmentami styropianu, papieru czy też gąbką. Szczególnie kruche przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać surowce do owinięcia przesyłki?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy przedmiot do kartonu, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszystkie niepotrzebne etykiety i napisy, które mogą zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch kartonu. Do powierzchni kartonu przymocujmy białą kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Łysomice, 76-248, Polska

Termin elastyczny