(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-05-25 18:42

Krzeslo

(Nr 2750988)

Długość [m]:

0,75

Szerokość [m]:

0,61

Wysokość [m]:

1,21

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 355.00 km

Informacje dodatkowe:

Krzeslo stylowe zawiniete folia powietrzna...

Oferty od Przewoźników (0)

40 zł

ID firmy: 838108
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-05-2018, 20:33

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-27 do 2018-05-31

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 40 zł

Wiadomości:

150 zł

ID firmy: 838108
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-05-2018, 15:05

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-27 do 2018-05-31

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

200 zł

ID firmy: 137032
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2018, 19:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-06-07 do 2018-06-08

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

witam serdecznie moich przyszłych klientów towar odbieram zgodnie ze złożoną ofertą, dostawa między 1 do MAXYMALNIE czterech dni roboczych, o wszystkim informuję na bieżąco, towar odbieram i dostarczam JA osobiście bez żadnych kombinacji i przeładunków, przy szybkiej akceptacjiii cena do nigocjacjiii, możliwość nawiązania stałej współpracy, jeżdżę co tydzień systematycznie, towar ubezpieczony, śledzenie przesyłki 24 na dobę, czekam teraz na twój pozytyw, proszę o kontakt przed akceptacją gdyż ilość miejsca ograniczona bez problemu towar możemy przełożyć na kolejny tydzień pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę wyposażenia mieszkania, warto zwrócić uwagę na szereg zagadnień, bowiem nieprawidłowości w momencie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości lub pieniędzy. Kłopoty mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez następnych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli, bądź do doszczętnego zniszczenia oraz konieczności kupna nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jeśli przewozimy stare meble, trzeba oczywiście je opróżnić z zawartości i wymyć, przykładowo wilgotną gąbką. Następnie należałoby przemyśleć, czy dany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, może być to niebezpieczne, dlatego że elementy bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak np. sofa może stracić swój pierwotny kształt oraz stabilność. Jednakże przy naprawdę olbrzymich rzeczach, takich jak przykładowo łóżko, wypadałoby wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble należy w następnej kolejności odpowiednio osłonić. Do tego przydatne są stare pledy, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając niezwykle uwagę na ważne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się elementy, przykładowo szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu doskonale utrzymuje wszystko w miejscu. Żeby wyszukać wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego zlecenia, dostaniemy wiele ciekawych propozycji przewozu od sprawdzonych przewoźników. Żeby jak najskuteczniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, należy w ogłoszeniu precyzyjnie przedstawić wszystkie rozmiary gotowych do przewozu rzeczy, a również opisać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Landsberg am Lech, 86899, Niemcy

31 maj 2018

Adres i termin dostawy

Wormacja, 67547, Niemcy

Termin elastyczny