(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Krzesło do jadalni x 4 (Nr 7765727)

Sztuk
Krzesło do jadalni
4
Szacunkowa łączna waga
40 kg
Dystans
297 km
Typ usługi:
Tylko transport
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i długotrwałym procesem, ale gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład podzielić segregatory na kilka kartonów, aby bezproblemowo było je przetransportować. Opisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Kiedy mamy surowce chroniące, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto wziąć koce, pościel i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Natomiast małe meble okręćmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne problemy w podjeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeżeli pojawiają się szczególne wymagania odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie waszego mienia.