(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-10-27 12:48

Krzeslo z ebay

(Nr 2118597)

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

5.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1569.00 km

Informacje dodatkowe:

Odbiór możliwy z sobotę w godzinach 8:00-9:00 rano

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

ID firmy: 621137
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-10-2017, 20:43

Załadunek możliwy w terminach:

2017-11-06

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu lub przez zmianę wyposażenia mieszkania, należy zwrócić uwagę na kilka zagadnień, dlatego że uchybienia na etapie organizowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i zasobów finansowych. Problemy mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez kolejnych parę lat, aż do następnej zmiany mebli albo do doszczętnego uszkodzenia oraz potrzeby nabycia nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, kiedy przewozimy meble używane, należy oczywiście je opróżnić z rzeczy i wymyć, przykładowo wilgotną szmatką. Później warto przeanalizować, czy dany mebel rozkręcić, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli demontaż ich, bywa ryzykowne, albowiem elementy bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo stół może utracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Jednak przy bardzo wielkich obiektach, takich jak przykładowo łoże, wypadałoby wziąć pod uwagę wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble trzeba w następnej kolejności odpowiednio ochronić. Do takich rzeczy przydadzą się stare koce, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając specjalnie uwagę na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwracać czujność na szklane części, przykładowo szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu mebla rewelacyjnie utrzymuje wszystko w miejscu. Żeby odnaleźć dobrą firmę transportową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego ogłoszenia, dostaniemy wiele interesujących propozycji transportu od sprawdzonych przewoźników. Aby jak najefektywniej i jak najszybciej przygotować usługę transportową, warto w ofercie precyzyjnie opisać wszystkie wymiary przygotowanych do transportu mebli, a także opisać ich wagę i drogę, którą mają zostać przewiezione – często od tych istotnych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Banstead, Wielka Brytania

28 paź 2017

Adres i termin dostawy

Tychy, Polska

Termin elastyczny