(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-25 20:39

Krzeslo ze stoiska kosmetycznego na stalowej chromowanej nodze - waga 19kg , wys 96 cm, szeroka na 60 podstawa

(Nr 1922429)
Krzeslo ze stoiska kosmetycznego na stalowej chromowanej nodze - waga 19kg , wys 96 cm, szeroka na 60 podstawa

Długość [m]:

0,60

Szerokość [m]:

0,60

Wysokość [m]:

0,96

Waga w kg (łączna):

19.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1651.00 km

Informacje dodatkowe:

Krzeslo ze stoiska kosmetycznego na stalowej chromowanej nodze - waga 19kg , wys 96 cm, szeroka na 60 cm szesciokatna podstawa. Opakowane w karton i zabezpieczone na czas transportu

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy przewóz mebli, czy to przez zmianę adresu lub z powodu zmiany umeblowania domu, warto zwrócić uwagę na parę kwestii, bowiem pomyłki w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów i zasobów finansowych. Kłopoty mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym salonie przez kolejnych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli lub do doszczętnego uszkodzenia i potrzeby zakupu nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, gdy transportujemy podniszczone meble, powinno się oczywiście je opróżnić z zawartości oraz usunąć brud, przykładowo wilgotną ściereczką. Następnie wypadałoby rozważyć, czy dany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, może być to ryzykowne, albowiem elementy bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo szafa może utracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Natomiast przy bardzo olbrzymich obiektach, takich jak przykładowo łóżko, wypadałoby zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy trzeba później należycie osłonić. Do takich rzeczy przydatne są stare pledy, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając specjalnie czujność na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, ponieważ mają skłonność do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się elementy, np. szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu rewelacyjnie utrzymuje wszystko w miejscu. Aby odszukać dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu nieodpłatnego zlecenia, otrzymamy wiele interesujących ofert transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najszybciej przygotować usługę transportową, warto w ofercie szczegółowo opisać wszystkie wymiary gotowych do przewozu przedmiotów, a również podać ich wagę i trasę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Lipsk, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Edynburg, Wielka Brytania

Termin elastyczny