(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-09-02 01:52

Ktm Duke 390

(Nr 2002760)
Ktm Duke 390

Marka i model:

KTM Duke 390

Waga w kg (łączna):

150.00

Budżet zlecenia [zł]:

200

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2129.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

650 zł

ID firmy: 1269
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-09-2017, 04:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-09-06

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam serdecznie, chętnie podejmę się transportu ładunku, wystawiam fakturę VAT lub paragon, posiadam ubezpieczenie OCP na sumę 100tys. euro. Oferuję szybki, bezpieczny i bezpośredni transport bez pośredników i przeładunku, dwóch doświadczonych kierowców do załadunku i rozładunku. Zaproponowany termin jest pierwszym możliwym do realizacji zlecenia, jesteśmy regularnie co tydzień w Italii i możemy dostosowywać się do Państwa terminów. Pozdrawiam Tomek

Cena (zawiera VAT): 650 zł

Wiadomości:

700 zł

ID firmy: 591493
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-09-2017, 12:57

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-02

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 700 zł

Wiadomości:

800 zł

ID firmy: 591493
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-09-2017, 12:57

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-02

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory i skutery to zazwyczaj wartościowe ładunki, które wydają się dość niełatwe do unieruchomienia w trakcie przewozu. Nieproste - wszakże jedynie pozornie. Dobrze zamocowany pojazd na pewno przetrzyma trasę bez jednej rysy.

     Trzymanie zależy od metody, w jakiej będzie jednoślad transportowany. W trakcie przewozu na naczepie, konieczne będą cztery taśmy mocujące, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motorów potrzebne są raptem 2, ze względu na fakt, że mają one prowadnice powstrzymujące przemieszczanie się motoru. Istotne jest, aby taśmy nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odhaczyć w trakcie jazdy, a ponadto trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je przeciąć. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w profesjonalnym markecie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery warto też przewozić w osłoniętych pojazdach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto jedynie nie zapominać o gumowych „obijakach” na ścianach samochodu oraz między transportowanymi obiektami.

    Żeby prowadzący samochód nie prowadził w wyziewach benzyny, lepiej przed jazdą opróżnić bak jednośladu, który może w trakcie drogi rozchlapać się na nierównościach. Istnieją dodatkowo platformy montowane do busa lub vana, które umożliwiają transportować motocykl lub skuter i często nie zapełniają większość miejsca w aucie.

     Warto zazwyczaj wywiedzieć się o wszelkie detale i warunki, w których nasz pojazd będzie przetransportowany, a również, czy przewoźnik ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego np. deski jest ryzykowne i zagraża zniszczeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Wystawiając ofertę transportu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać wiele interesujących ofert od rzetelnych firm transportowych, które transportują tego typu maszyny dość często. Ceny za transport na szlakach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 PLN za kilometr. Można często znaleźć okazję i zapłacić dużo mniej, dzieje się tak, w przypadku gdy firma przewozowa może przetransportować jednoślad na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Tarent, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Poznań, Polska

Termin elastyczny