(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-09-02 01:52

Ktm Duke 390

(Nr 2002760)
Ktm Duke 390

Marka i model:

KTM Duke 390

Waga w kg:

150.00

Budżet zlecenia [zł]:

200

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2129.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

650 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-09-2017, 04:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-09-06

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam serdecznie, chętnie podejmę się transportu ładunku, wystawiam fakturę VAT lub paragon, posiadam ubezpieczenie OCP na sumę 100tys. euro. Oferuję szybki, bezpieczny i bezpośredni transport bez pośredników i przeładunku, dwóch doświadczonych kierowców do załadunku i rozładunku. Zaproponowany termin jest pierwszym możliwym do realizacji zlecenia, jesteśmy regularnie co tydzień w Italii i możemy dostosowywać się do Państwa terminów. Pozdrawiam Tomek

Cena (zawiera VAT): 650 zł

Wiadomości:

700 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-09-2017, 12:57

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-02

Czas transportu (dni):

5

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 700 zł

Wiadomości:

800 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-09-2017, 12:57

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-02

Czas transportu (dni):

5

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory oraz skutery to zazwyczaj drogie ładunki, które wydają się ogólnie niełatwe do unieruchomienia w trakcie transportu. Nieproste - aczkolwiek jedynie złudnie. Właściwie przymocowany pojazd na pewno przetrzyma transport bez żadnej skazy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie motor transportowany. Podczas transportu na przyczepie, obowiązkowe cztery liny mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motocykli wystarczą tylko 2, ze względu na fakt, że dysponują one szyny udaremniające przemieszczanie się motoru. Ważne jest, żeby pasy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odhaczyć w trakcie jazdy, a poza tym trzeba uważać, by nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w fachowym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w zamkniętych samochodach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba jedynie pamiętać o gumowych „obijakach” na bokach auta oraz między transportowanymi przedmiotami.

    Żeby kierowca nie prowadził w oparach benzyny, należałoby przed wyjazdem osuszyć bak jednośladu, który może po drodze porozlewać się na nierównościach. Występują dodatkowo platformy zaczepiane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć motor lub skuter i często nie blokują większość miejsca w samochodzie.

     Można zazwyczaj dopytać o wszystkie szczegóły i warunki, w których nasz jednoślad będzie przewożony, a także, czy przewoźnik ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego np. deski jest ryzykowne i grozi popsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Wystawiając zlecenie przewozu w serwisie Clicktrans.pl można uzyskać dużo interesujących ofert od rzetelnych firm, które przewożą tego typu sprzęt codziennie. Ceny za przewóz na trasach w Europie kształtują się do 0,6 złotych za kilometr. Zdarza się często znaleźć okazję i zapłacić dużo mniej, wydarza się tak, w wypadku gdy przewoźnik może zabrać pojazd na zasadzie doładunku lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Taranto, Tarent, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Poznań, Polska

Termin elastyczny