(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-11-20 10:42

kuchenka

(Nr 2166351)
kuchenka

Długość [m]:

0.50

Szerokość [m]:

0.50

Wysokość [m]:

0.60

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

80

Dystans: 579.00 km

Informacje dodatkowe:

odbiór dzis do 18

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Wyposażenie AGD, czyli artykuły dla domu możemy skwalifikować na 2 typy: sprzęty elektryczne większych wymiarów takich jak lodówki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki indukcyjne oraz artykuły drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, tostery, krajalnice, golarki elektryczne, odkurzacze, roboty kuchenne czy blendery.

Warunki przewozu sprzętu AGD

    Jeśli zlecasz przewóz urządzeń AGD w specjalistycznej firmie przewozowej, nie ma konieczności obawiać się o należyte zabezpieczenie artykułu. W momencie, gdy chcesz przetransportować produkty AGD na własną rękę, zachowaj nadzwyczajną czujność, aby uchronić się od zniszczeń i zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne pudełko po sprzęcie.

    Lodówki wypada rozmrozić przynajmniej parę godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome elementy takie jak szuflady, powinno się wyjąć i popakować oddzielnie. W momencie transportu pralki należy zadbać o osłonięcie bębna. Drzwi pralek, zmywarek oraz innych otwieranych urządzeń AGD wypada domknąć i zalepić. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, należy pamiętać o oddzieleniu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania sprzętu AGD wykorzystuje się folię stretch, taśmy klejące oraz różnego rodzaju opakowania – a rogi lodówki chronimy styropianem. Wyposażenie wysokie przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji stojącej.

Koszt przewozu AGD

    Cena przewozu AGD zależy głównie od gabarytów, wagi oraz uszkodzenia urządzenia AGD. Kolejnym elementem wpływającym na cenę będzie odległość od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Przykładowo, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 zł. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba zapłacimy około 100 złotych. Koszt przewozu lodówki z Kielc do Krakowa to 169 złotych.

Adres i termin nadania

Gdynia, Polska

20 lis 2017

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Termin elastyczny