(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-04-29 22:35

Kuchenka

(Nr 2644892)
Kuchenka

Długość [m]:

0.50

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.85

Waga w kg (łączna):

20.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

80

Dystans: 123.00 km

Transport sprzętu AGD

    Produkty AGD, czyli artykuły gospodarstwa domowego można podzielić na dwa typy: artykuły elektryczne większych rozmiarów takich jak lodówki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki elektryczne oraz produkty drobne – suszarki do włosów, lokówki, tostery, krajalnice, gofrownice, depilatory, roboty kuchenne czy blendery.

Warunki transportu urządzeń AGD

    Gdy zlecasz transport wyposażenia AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie musisz niepokoić się o stosowne zabezpieczenie artykułu. W momencie, gdy chcesz przetransportować wyposażenie AGD samodzielnie, zachowaj szczególną ostrożność, żeby uniknąć zniszczeń i zadrapań. Staraj się zachować oryginalne kartony po sprzęcie.

    Lodówki powinno się odłączyć od prądu przynajmniej parę godzin przed transportem. Wszystkie ruchome części takie jak szuflady, powinno się wyciągnąć oraz popakować oddzielnie. W przypadku przewozu pralki trzeba zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwi lodówek, mikrofal i pozostałych otwieranych urządzeń AGD trzeba zamknąć i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o odłączeniu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania produktów AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, taśmy klejące i pudełka – a kanty pralki osłaniamy styropianem. Wyposażenie znaczących rozmiarów przykładowo jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji pionowej.

Koszt przewozu AGD

    Cena transportu AGD zależy przede wszystkim od wymiarów, ciężaru oraz działania artykułu AGD. Innym bodźcem wpływającym na cenę jest odległość od miejsca załadunku do momentu rozładunku. Przykładowo, za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia kosztuje 175 zł. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy około 100 zł. Cena przewozu lodówki z Kielc do Krakowa wynosi 169 zł.

Adres i termin nadania

Bolesławiec, 59-700, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, 40-203, Polska

Termin elastyczny