(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-07-24 22:59

kuchenka

(Nr 3008820)
kuchenka

Długość [m]:

0.50

Szerokość [m]:

0.50

Wysokość [m]:

0.60

Waga w kg (łączna):

20.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

80

Dystans: 132.00 km

Transport sprzętu AGD

    Produkty AGD, czyli artykuły gospodarstwa domowego można wyróżnić dwa gatunki: sprzęty elektryczne większych wymiarów takich jak lodówki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz sprzęty drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, tostery, krajalnice, golarki elektryczne, odkurzacze, ekspresy do kawy czy blendery.

Warunki transportu wyposażenia AGD

    Jeżeli zlecasz transport produktów AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie ma konieczności niepokoić się o odpowiednie osłonięcie artykułu. W sytuacji, gdy planujesz przetransportować produkty AGD we własnym zakresie, zachowaj nadzwyczajną uwagę, aby uchronić się od zniszczeń oraz zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne pudełko po urządzeniu.

    Zamrażarki trzeba rozmrozić co najmniej na kilka godzin przed transportem. Wszystkie ruchome elementy takie jak półki, należy wyjąć i zapakować oddzielnie. W przypadku transportu pralki powinno się zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwi lodówek, zmywarek oraz innych otwieranych urządzeń AGD należy pozamykać i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, trzeba pamiętać o oddzieleniu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania artykułów AGD wykorzystuje się folię stretch, sznurki i różnego rodzaju opakowania – a rogi lodówki zabezpieczamy styropianem. Wyposażenie znaczących rozmiarów przykładowo jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji stojącej.

Koszt przewozu AGD

    Koszt transportu AGD zależy przede wszystkim od wymiarów, wagi i sprawności artykułu AGD. Innym bodźcem mającym wpływ na koszt będzie długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do momentu docelowego. Na przykład, za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 PLN. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba zapłacimy zaledwie 100 PLN. Cena przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków zapłacimy 169 zł.

Adres i termin nadania

Czacz, 64-030, Polska

24 lip 2018

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Od 24 lip 2018 do 25 lip 2018