(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-10-25 18:13

kuchenka - budżet 80 zł

(Nr 2114631)
kuchenka - budżet 80 zł

Dystans: 555.00 km

Transport sprzętu AGD

    Artykuły AGD, czyli produkty dla domu można podzielić na dwa typy: urządzenia elektryczne większych wymiarów takich jak lodówki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki elektryczne oraz artykuły drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, tostery, czajniki elektryczne, gofrownice, odkurzacze, roboty kuchenne czy blendery.

Sposoby transportu sprzętu AGD

    Jeżeli zlecasz przewóz produktów AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie trzeba obawiać się o odpowiednie osłonięcie wyposażenia. W momencie, gdy musisz przewieźć sprzęt AGD samodzielnie, zachowaj szczególną czujność, aby uchronić się od zniszczeń oraz zadrapań. Staraj się zachować oryginalne opakowanie po sprzęcie.

    Lodówki trzeba rozmrozić przynajmniej parę godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome elementy takie jak szuflady, powinno się wyciągnąć oraz zapakować osobno. W przypadku transportu pralki trzeba zadbać o zabezpieczenie bębna. Drzwi lodówek, mikrofal oraz pozostałych otwieranych urządzeń AGD powinno się zamknąć i zakleić. Szykując kuchenkę gazową do transportu, trzeba pamiętać o odpięciu jej od łącza gazowego. Do pakowania artykułów AGD stosuje się folię bąbelkową, taśmy klejące i kartony – a rogi lodówki osłaniamy styropianem. Sprzęty pokaźne przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji stojącej.

Centa przewozu AGD

    Cena przewozu AGD zależy głównie od wymiarów, wagi i sprawności produktu AGD. Innym czynnikiem mającym wpływ na koszt będzie odległość od momentu załadunku do miejsca rozładunku. Np., za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 złotych. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba to koszt około 100 złotych. Koszt transportu lodówki z Kielc do Krakowa kosztuje 169 zł.

Adres i termin nadania

Gdańsk, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Termin elastyczny